Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Oblečky pro pejsky: A bude vás bavit světCo je vaším lékem na podzimní splín? Váš malý pejsek. Ale co vyléčí jeho podzimní depresi? Lékem, který ho zaručeně uzdraví, jsou oblečky pro pejsky.

Pejsek-in.cz: Pejsek-in.cz nabízí oblečky pro psy, pelíšky pro psy, kabelky pro psy a další.
Je tu podzim a s ním přichází i bohužel chladnější počasí. Inspirujte se našimi tipy a zahřejte své čtyřnohé miláčky! Zde je tip na obchod, který vám pomůže potěšit vašeho psího miláčka.

Jeden příklad za všechny
Oblečky pro pejsky značky Pinkaholic by nebyly tím, čím jsou, bez růžové barvy. Pokud by v její kolekci chyběla, mohli by být její tvůrci podezírání z nevěry. Přesto však i tato značka hlásá návrat zpět k přírodě a v její podzimní kolekci se objevují i neutrální tóny, zvláště oblíbená je pak barva hořké čokolády pro sladší dny.

Značka Pretty Pet tentokrát vsadila na zářivější odstíny a její klienty mají oslovit oblečky pro pejsky vyvolávající nostalgické vzpomínky na léto: příkladem jsou vestičky v barvách šťavnatých pomerančů, sladké jahodové zmrzliny či mořského pěny.

Značka Louisdog je jiná: ani jí nostalgie není cizí, je však tlumená a něžná jako sněhové vločky poletující za oknem. Její oblečky vyvolávají vzpomínku nikoli na léto, ale na dětství a dobu, kdy jsme věřili, že všechny příběhy mají svůj šťastný konec tak jako pohádky.

Na závěr
Oblečky pro pejsky všech tří značek můžete zakoupit na stránkách internetového obchodu Pejsek-in.cz.


(11. 10. 2010 | netcontact)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí