Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Oblečení a suvenýry z NHLJste fanoušky NHL? A chtěli byste mít kus této ligy u sebe doma? Pak je tu pro vás obchod s hokejovým oblečením a suvenýry NHL.

SHOP-NHL.cz: Obchod s hokejovým oblečením a suvenýry NHL.
SHOP-NHL.cz je rychle rostoucí sportovní obchod, specializovaný na tématiku severoamerické NHL. Jeho nabídka je skutečně široká, takže pokud se o NHL zajímáte, velmi pravděpodobně tu pro sebe něco najdete.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
V nabídce SHOP-NHL.cz najdete nejen užitné věci jako dresy, tašky, bundy, pulovry, mikiny, trika, čepice, hodinky a náramky, ale též řadu suvenýrů, mj. puky, přívěsky na klíče, dárky, kalendáře, figurky hráčů nebo limitované kusy hokejových karet. Zboží je dostupné v barvách všech 30 aktivních klubů ligy v mnoha variantách, někdy též ve vzácném retro (oldschool) provedení. Nechybí ani základní nabídka souvisejících knih a videoher.

SHOP-NHL.cz udělá podle svých majitelů pro komfort zákazníka vše, a tak pružně reaguje na roční období, změny soupisek i zvýšený zájem dámského publika. Obchod zároveň myslí na akční nabídky a decentní slevy. K některým akčním nabídkám SHOP-NHL.cz též přidává drobné dárky zdarma!

Za samozřejmost se považuje výběr ve všech rozumných velikostech (S – XXL).

Co byste ještě měli vědět
Aktuální nabídky a trendy sledujte na adrese www.shop-nhl.cz, kam jsou všichni fandové NHL srdečně vítáni klidně i mimo hokejovou sezónu.
(24. 4. 2009 | Michallica)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí