Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače

Mironet - největší předváděcí centrum s notebooky v PrazeV Mironetu se dají notebooky před koupí prohlédnout, porovnat jejich design, použité materiály, slícování, svítivost a barvy display, vyzkoušet psaní na klávesnici nebo citlivost touchpadu. Více se dočtete na jeho webu i v tomto článku.

Mironet: V Mironetu se dají notebooky před koupí prohlédnout.
Největší notebookové centrum v Praze má vystaveno přes 300 modelů notebooků. Na internetu je u každého notebooku vidět, zda je nebo není vystaven, takže zájemce jde na jistotu. Notebookové centrum v Praze je velmi populární, denně ho navštíví přes stovky zájemců, je zde stále plno.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
K notebookovému centru jsou přiřazeny počítače, kde se zájemce snadno zorientuje v široké nabídce a přes porovnávání parametrů si vybere ten pravý notebook i podle konfigurace. Pro rychlejší výběr pomůže, že pokud má více modelů notebooků stejný vzhled, ale jinou konfiguraci, je typ notebooku vystaven jen jednou.

Prodejci jsou zde velmi ochotní a dobře poradí. Má rozhodně smysl sem zajít. Mnoho nerozhodných zájemců o určitý notebook, přišlo právě sem do centra notebooků, kde si mohli konkrétní model prohlédnout, osahat, vyzkoušet klávesnici, porovnat vzhled, velikost, design a další parametry, které je poté přesvědčili k nákupu.

Co byste ještě měli vědět
Nikde jinde v ČR zřejmě nemáte možnost vidět více notebooků na jednom místě jako v centrále Mironetu. Mironet nabízí notebooky různých výrobců od Sony, Apple, Acer, lenovo, HP, MSI, Sony a spousty dalších výrobců, velmi populární je nyní například notebook Sony Vaio. Mironet nabízí i mini notebooky, herní notebooky, klasické i velmi specifické pro domácí použití, kancelář, či pro hraní her, nebo grafické práce. Přijďte se podívat a uvidíte rozdíly.


(17. 12. 2009 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí