Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Copak s těmi narozeninami?Možná to znáte také. Někdo z lidí, kteří jsou vám blízcí má narozeniny, svátek, nebo byste mu prostě chtěli udělat radost a dát dárek. Dnešní tip na web se věnuje právě dárkům.

Kvalitní dárky: Nabídka dárků.
Pokud jste právě prodali slušný balík akcií ČEZu nebo jste dostali zlatý padák z bankovní instituce, možná se rozhodnete věnovat své ženě nový vůz nebo svému synovi poslední model Yamahy. Možná ale nechcete dárek za statisíce. Možná nechcete šokovat a ohromovat svou naditou peněženkou.

Najdete tu například...
Možná si vaši přátelé vše, co potřebují, koupí sami. Možná byste prostě rádi koupili jen tak něco pro radost. Nějaký dárek, který by obdarovanému připomínal, že na něj myslíte. Rozhodně tedy v den jeho narozenin.

Shánění dárků je ovšem věc zdlouhavá a pro mnoho lidí otravná. Tolik obchodů, které je třeba projít, než se dostaví ona kýžená inspirace. Málokdy se totiž stane, že bychom věděli, co přesně chceme dotyčnému koupit.

V takovém případě je možná řešením navštívit specializovaný obchod.Hned jak navštívíte stránky internetového obchodu, můžete si vybrat některou z kategorií, která je vám blízká. Může to být nějaký alkohol, což se jeví jako vhodný dar, neboť nezřídka se spolu s obdarovaným podílíme na jeho konzumaci. Ale i psací potřeby bývají vhodným dárkem všem našim gramotným přátelům. Pro ty ostatní jsou tu nože, dýky… Najdete tu doslova vše, co je možné považovat za „rozumný“ dar a najdete tu toho stovky. Jistě, můžete zde koupit náramkové hodinky Lamborghini Rei za 7300 pro vašeho šéfa a vylepšit si tím tak svůj nomenklaturní postup.

Ale možnosti jsou ještě mnohem větší. Představte si zdánlivě neřešitelnou situaci s vaší partnerkou. Vy stále pracujete, zatímco ona by s vámi chtěla sledovat nováckou ulici. Jaké bude její překvapení, když ji oznámíte, že jako dar od vás se jí dostane možnosti pojmenovat vlastní hvězdu. Jak romantické, jak láskyplné. Ale co v situaci, kdy jsme ženou v domácnosti, náš muž zběsile postupuje po příčkách své kariéry a nás nenapadá vůbec nic, co bychom pro něj mohli vybrat jako dárek? Dýmku? Umělé mraveniště? Ano, ale stále to není úplně ono. To co jej však zcela jistě přiměje setřít slzu, bude šlechtický titul. Nejenže mu tímto dárkem uděláte radost, ale ještě se stanete ženou skotského lorda.

Ano. Dárek nutně nemusí být praktický a účelný, zato však musí být od srdce. Nápad soustředit prodej dárkového zboží na jednom místě si zasluhuje ocenění. Ale je třeba si uvědomit, že radost či dárek nemusíme nutně dělat či dávat těm druhým. Nikdo nám nemůže zazlívat, pokud budeme chtít udělat radost především sami sobě. Jak na to?

Blíží se horké letní dny. Duben byl zatím nejteplejším měsícem za posledních 222 let. "Osobně se domnívám, že dvě stě let je meteorologické maximum, odkdy se teploty měří. Klidně lze tedy spekulativně uvažovat o faktu, že se jedná o vůbec nejteplejší duben. Umíte si tedy jistě představit, jak bude vypadat takový červen nebo červenec. Ano. Bude horko, vedro a pařák. A to je chvíle, kdy budete děkovat bohu za to, že jste nakoupili v obchodě kvalitnidarky.cz své chladící půllitry. Proč se na pikniku v přírodě nebo s dětmi na koupališti omezovat teplým pivem? Nalijte své pivo do chladícího půllitru, chvíli počkejte, a pak si vychutnávejte," doporučuje propagátor popisovaného webu.

Na světě jste jen jednou, tak proč si nekoupit tandemový seskok padákem? Umíte si vůbec představit ten pocit, který se vás zmocní nahoře v letadle, tam ve 4000 metrech? Adrenalin stoupá a Vy cítíte vzrušení. Jste spojeni v tandemu s pilotem padáku, takže jste v bezpečí a plně si můžete vychutnat tu chvíli, kdy začnete padat volným pádem. Právě se řítíte rychlostí 250 km/h a řítit se budete téměř celou minutu. Zjistíte, že je Země doopravdy kulatá a že z výšky to všechno vypadá tak nějak jinak, jednodušeji a přitom krásněji. Ve výšce okolo půldruhého kilometru se otvírá padák vašeho tandemu a vás čeká téměř deset minut letu spolu s ptáky. Budete se kochat okolní přírodou a budete uvažovat o tom, jestli ještě někdy bude svět tam dole takový, jakým býval před vaším tandemovým seskokem.

Co byste ještě měli vědět
Jak je vidět, darovat se dá téměř cokoliv. Darovat se dají věci a darujeme také pocity z nabytí těchto věcí. Někdy to může být šlechtický titul, jindy námi pojmenovaná hvězda na obloze. Význam je stále stejný. Jsme lidé, žijeme spolu a chceme si navzájem dávat to nejlepší, co v nás je. Internetové obchody jakým je kvalitnidarky.cz nám dávají možnost tuto naši vlastnost projevit. Nejsou všehochutí spotřebního zboží, ale vymezují se velmi úzce pro jistou příležitost, která v našich životech nastává. Vymezují se pro příležitost, kdy chceme někomu jinému nebo i sami sobě něco darovat.
(20. 4. 2010 | megaloser)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí