Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Darujte něco netradičníhoŘešení může být jednoduché. Agentura na zážitky, Esennce s.r.o., nabízí širokou škálu originálních a luxusních dárku ve formě zážitků na celý život. A mnohé o ní prozrazuje její web.

Esennce: Zážitkové dárky.
Nejen že své blízké originálně překvapíte, ale vy jim dáte dárek, na který v životě nezapomenou. Firma Esennce nabízí mnoho odvětví, ať už jde o adrenalin, romantiku, sport, nebo zážitkové pobyty. Každý si vybere a každý najde něco okouzlujícího.

Najdete tu například...
Například milovníci sportu si tu mohou oblíbit zážitek motokáry. Jelikož je dráha krytá, jezdí se celoročně. Malinká, sotva stokilová auta jsou oblíbené u mnoha fanoušků řízení. Na motokáry nepotřebujete žádné řidičské oprávnění. Na motokárách jezdí jak děti, tak i dospělí, a to zaručuje nevšední zážitek pro celu rodinou, kde si užije každý. Jezdí se 10 jízd po 10 minutách. Doporučuje se všem fandům řízení rychlých aut, protože jde o skvělou napodobeninu reálných závodů.

Kdo neholduje sportu a chce si odpočinout, může relaxovat, užívat si přitom maximálního pohodlí. Mezi další skvělé dárky patří den v luxusním masážním salonu. Úžasné uvolnění, které vám dodá energii po celém těle i duši.

Co byste ještě měli vědět
Pokud tedy chcete darovat svým blízkým něco opravdu originálního, zkuste firmu nevšedních zážitků www.esennce.cz.
(4. 12. 2009 | Samlue)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Agentura na zážitky
Luxusní. Osobně jsme s manželkou prožili víkend na který dlouho nezapomeneme. Děkuji f.Esennce a ostatním mohu jen doporučit.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí