Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Jste nemocní? Vyléčí vás Doktorka.cz.Webové stránky Doktorka.cz mají na tuzemském internetu již dlouhou tradici a pro mnohé jsou zřejmě jedním z prvních míst na která zavítají, když se chtějí dozvědět více informací o svých aktuálních zdravotních potížích. Stránky však obsahují nejen poměrně podrobné informace o různých nemocech, ale třeba i recepty na zdravou stravu nebo katalog vitamínů. A nechybí ani poradny k různým tématům.

Doktorka.cz: Stránky s řadou informací o nemocech i s živými diskusemi.
Pokud si chcete na téma zdraví a zdravotních problémů pohovořit s dalšími lidmi, znát jejich názory a zkušenosti, případně přispět vlastním, pak pro vás navíc Doktorka.cz připravila rubriku Diskuse, ve které to opravdu žije. Každý den sem přibývají desítky až stovky komentářů a názorů, z nichž mnohé stojí za pozornost.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
A jaké konkrétní informace na Doktorce najdete? Zamíříte-li třeba na velmi (ne)populární problematiku bolesti zad, dozvíte se, že k příčinám těchto potíží mohou patřit poškození páteře a přilehlých struktur, namožení svalů (v důsledku vadného držení těla či dlouhodobé těžké práce či v pozdních stádiích těhotenství), zánět úponů šlach nebo třeba lumbago ("houser" či "ústřel"). Na vině může být i vyhřezlá ploténka či osteoporóza, artritida, zánět nebo nádor. A také onemocnění vzdálených orgánů, třeba žlučové kameny, ledvinové kameny, nádor slinivky břišní i další problémy, včetně psychických faktorů a stresu.

Po uvedení možných příčin na Doktorce vždy následují informace o konkrétních příznacích a možné diagnostice i o doporučené léčbě, a to klasické i alternativní (i aromaterapie či homeopatie). Na konci základní sady informací o vámi vybraném problému pak naleznete odkazy na související články na Doktorka.cz, kde můžete najít řadu doplňujících informací.

Na závěr
Doktorka.cz je rozhodně zajímavým projektem plným podstatných informací souvisejících s vaším zdravím. Její návštěvu tak nelze než doporučit jak tehdy, hledáte-li podrobné informace k potížím, které vy nebo někdo vám blízký právě zažívá, tak tehdy, kdy se chcete informovat, jak podobné trable řeší další lidé.
(1. 11. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí