Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Zábava a volný čas

S kým byste neměli létatEvropská komise pravidelně schvaluje seznam zakázaných leteckých společností, takzvanou černou listinu přepravců, kteří nesmějí létat na letiště Evropské unie. Jak vypadá aktuální seznam? Zjistěte na webu Slasti.cz.

Slasti - cestování: Které aerolinky jsou nebezpečné? I o tom se dočtete na Slasti.cz.
Skutečnost, že nějaká letecká společnost není v seznamu uvedena, ještě neznamená její bezpečnost. Příslušné úřady jsou totiž schopny kontrolovat pouze letecké společnosti, které v EU přistávají, případně byla umožněna kontrola na místě, kam létají.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
V současné době jsou na seznamu Společenství uvedeni tři dopravci, pro které platí úplný zákaz provozu v Evropské unii – Ariana Afghan Airlines z Afghánistánu, Siem reap Airways International z Kambodže a Silverback Cargo Freighters z Rwandy.

Zakázáni jsou všichni letečtí dopravci ze 17 zemí – celkem 278 společností: z Angoly, Beninu, Demokratické republiky Kongo, Džibutska, Filipín, Gabonu (s výjimkou tří dopravců, jejichž provoz je povolen za určitých omezení a podmínek), Indonésie, Kazachstánu (s výjimkou jednoho dopravce, jenž poskytuje služby za určitých omezení a podmínek), Konžské republiky a z dalších zemí.

Pokud vás zajímá kompletní přehled i další zajímavosti i užitečné informace ze světa cestování, navštivte web Slasti.cz.

Co byste ještě měli vědět
Webové stránky Slasti.cz se věnují nejen cestování, ale také dobrému jídlu a pití, zajímavé elektronice, umění a dalším zajímavým tématům. Nechybějí samozřejmě ani zasvěcené čtenářské diskuse.
(1. 6. 2010 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí