Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zábava a volný čas

Jak získat rychle a zadarmo vlastní logoPotřebujete nové logo pro svou firmu, pro svůj web nebo třeba jen pro svůj blog? A chtěli byste ho mít rychle a zdarma? Pak zvažte možnost využít web LogoEase, který nabízí tvorbu log zdarma. Zcela zdarma. A díky přehlednému návrhu stránek LogoEase i díky dostupným grafickým podkladům či fontům zvládnete své logo vytvořit během několika minut.

LogoEase: Web pro tvoření vlastního loga zdarma
Vytvořené logo pak dostanete v několika formátech použitelných jak na webu tak pro tisk na papír, konkrétně v eps, png, jpg a tif. Je v tom tedy nějaký háček? Z hlediska českých názvů v chybějící podpoře pro některé znaky naší abecedy. Ale jinak? Žádný. Provozovatelé webu tvrdí, že spolupracují s profesionálními návrháři log – a jistě nepřehlédnete, že jim na svém webu zajišťují podporu.

Najdete tu například...
Webové stránky LogoEase vám umožní vytvoři si své logo zdarma za pomoci stovek předpřipravených obrázků (v blízké budoucnosti jich prý budou dokonce tisíce) a kvalitních písem. U všech prvků svého loga můžete snadno měnit barvy, velikost, natočení a podobně, takže možných log je nepřeberné množství.

Pokud ke své tvorbě potřebujete inspiraci, můžete se po ní poohlédnout v galerii vzorků webu Logo ease. „Vy si logo sami navrhnete, takže ho i vlastníte,“ poznamenávají majitelé webu. „Samozřejmě si nemůžete klást žádné nároky na ochranu jednotlivých prvků loga, ale výsledný návrh je jen vaším vlastnictvím,“ dodávají.

Co byste ještě měli vědět
Takže teď máte své logo získané zcela zdarma. Bylo snadné je vytvořit, ale skutečně je natolik vaše, abyste si ho mohli chránit jako svou obchodní značku? „Určitě budete potřebovat právní pomoc, protože použití předpřipravených obrázků ve vlastním logu je zatím neprobádanou oblastí,“ říkají autoři LogoEase. Takže bude zřejmě hodně záležet na účelu použití vašeho bezplatného loga. Chcete ho jen pro svůj blog? Pak bude vše bez problémů. Je určeno pro profesionální web nebo pro firmu? Pak možná dáte raději přednost návrhu od firmy, která se tvorbou log zabývá profesionálně.
(17. 12. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
kiki
ahoj je to dobre
Ulozenie loga
KRABATH - prosim Vas, ako ste to nakoniec uložili?..... Prešlo síce už 8 rokov, ale možno ste to nezabudli. :) ĎAkujem
Demnenti ste...
Tak když si uděláte v tom logo tak dajte Print SCrn máte to nad Insert pak dajte malování a máte to tam :D pak si to jen vystřihnete :D
tot je stránka k ničemu, jen děláte blbce ze sebe, po vytvoření loga vás to nutí platit
povedlo se uložit až na druhý pokus
Tak se musím omluvit, když jsem zkusil dělat logo nové, tak se mi už podařilo logo uložit. Pravděpodobně byla chyba mezi klávesnicí a obsluhou. :)

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí