Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače

Technická pomoc pro vaše elektronické hračky zdarmaMilujete svoje technické hračky? A potřebujete s nimi občas pomoci, obzvláště, když třeba nefungují přesně tak, jak mají? Když je s nimi nějaký problém? Pak určitě nemiňte web FixYa, který nabízí technickou pomoc pro elektronické hračky i další zařízení. Její techničtí experti vám mohou pomoci i s komplikovanějšími problémy – pokud ovšem umíte aspoň trochu anglicky.

FixYa: Technická podpora pro elektronické hračky a další zařízení – zdarma.
Jak vlastně tento web vznikl? „V roce 2005 příliš mnoho výrobců zpochybňovalo potřebu technické podpory po zakoupení svých produktů. Existovaly tisíce nákupních webů a vyhledávačů, ale zákazníci hledající informace o opravách svých produktů nebo o jejich možných úpravách byly ponecháni na holičkách...,“ říkají provozovatelé webu. „Frustrován tím, že tyto informace chybějí, položil podnikatel Yaniv Bensadon základy komunity, která je schopna poskytovat těm, kdo již nakoupili, příslušné informace k jejich produktům.“

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Dnes je podle provozovatelů v databázi webu FixYa přes milion produktů. A k nim manuály, návody, rady. FixYa stále pomáhá majitelům různých zařízení provádět drobné opravy nebo úpravy jejich miláčků. Současně nabízí i služby výrobcům a poskytovatelům servisu.

Technický a zákaznický servis se v poslední době výrazně zlepšil. FixYa snižuje náklady na podporu zařízení jejich výrobcům a díky poskytování řady podrobných informací dává zákazníkům do rukou mocné nástroje. Najdete tu rady a návody jak opravit svůj telefon, kameru, fotoaparát nebo dokonce auto – když máte trable a něco vám nefunguje tak, jak čekáte. Všechny informace jsou přitom nabízeny poměrně přehledným způsobem.

Ještě několik poznámek
„Fixya disponuje návody, manuály a pomocníky k řešení problémů pro více než milion produktů,“ říkají provozovatelé webu. „Technická podpora Fixyi, resp. její komunita, vám poskytne rychlé řešení vašich problémů,“ slibují.
(11. 5. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí