Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Papírové kalendáře jsou věčným evergreenemKalendáře jsou pomocníky, bez nichž se i v dnešním digitalizovaném světě neobejde žádná domácnost či firma. Kanceláře, recepce, šatny, chodby, haly či vestibuly přímo vyzývají k umístění kalendáře. Na webu Aaapapir.cz si vyberete nástěnné kalendáře či stolní kalendáře.

Aaa papír: Kalendáře všech typů. Nástěnné i tříměsíční, stolní i daňové.
Nástěnné kalendáře jsou vhodnou dekorací na zeď, která každému návštěvníkovi napoví o vašem vkusu či zálibách. Pro milovníky přírody jsou v nabídce kalendáře o krásách přírody v Česku, na Slovensku, v Africe či pod mořskou hladinou. Darujte svým dětem kalendáře věnované rockovým legendám či slavným hercům a uvidíte, jak v jejích očích stoupnete. Pověste si na zeď kalendáře 2010 s reprodukcemi slavných malířů a zavděčíte se úplně všem, kalendáře s díly věhlasného Alfonse Muchy zkrášlí všechny prostory.

Příklady použití
Tříměsíční a čtyřměsíční kalendáře vám pomohou naplánovat všechny akce: Manažeři, šéfové, vedoucí pracovníci a úředníci jistě ocení tříměsíční a čtyřměsíční kalendáře. Jejich velkou výhodou je, že vidíte tři nebo čtyři měsíce najednou, a tak si můžete skvěle naplánovat své pracovní aktivity. Posuvným jezdcem si nastavíte aktuální den. Objednejte si tříměsíční nebo čtyřměsíční kalendáře, poštou vám přijde malý balíček ve formátu A4, který rozložte, a na zeď si pověste velký přehledný kalendář.

Stolní kalendáře pro každé hobby: Stolní kalendáře jsou nepostradatelné doma i v kanceláři. Stolní kalendáře 2010 vám připomenou, kdo z vašich blízkých má dnes svátek či který den máme všichni volno. Je zde dostatečný prostor pro vaše zápisy a poznámky a obrazová část potěší oko krásnými fotografiemi krajiny či zvířátek a inspiraci zde najdou kuchařky, sportovci, rybáři, houbaři a další nadšenci. Prohlédněte si nabídku stolních kalendářů a třeba zde najdete své hobby či zálibu, která vás bude s kalendářem provázet po celý rok 2010.

Co byste ještě měli vědět
Kalendáře jsou praktickou malou pozorností: Kalendáře jsou nejen věrným a spolehlivým celoročním průvodcem, ale i dárkem a milou a praktickou malou pozorností, kterou asi žádný obdarovaný nepohrdne. Více na odkazovaném webu.
(14. 12. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí