Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Velkoobchod s kvalitním nábytkovým kovánímSpolečnost SISO CZ je dovozcem kvalitního nábytkového kování dánské společnosti SISO. Specializuje se na velkoobchodní prodej i dalších výrobců kování. A mnohé o její nabídce samozřejmě najdete na jejím webu.

Velkoobchod s kvalitním nábytkovým kováním: Společnost SISO CZ je dovozcem kvalitního nábytkového kování dánské společnosti SISO.
SISO CZ je společnost, která se specializuje na velkoobchod s nábytkovým kováním. Společnost SISO CZ zajišťuje v České republice velkoobchodní aktivity dánského výrobce nábytkového kování SISO. SISO CZ je především velkoprodejcem těchto dánských kování. Kování SISO velmi dobře využijí především nábytkářské firmy, výrobní družstva, truhlářské a stolařské dílny i soukromé osoby.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Co vše na webu najdete? Velkoobchod, univerzální zámky, zásuvkové zámky, zadlabávací zámky, zámky na sklo, centrální zámky, skříňové zámky, závěsy na sklo, závěsy pro sprchové kouty, držáky skel, závěsy do masívu, spojovací materiál, stolové a šuplíkové výsuvy, transportní kolečka, nábytkové nožky - ALU.

Přímo z výrobního sortimentu firmy SISO zde můžeme uvést například zámky na sklo, univerzální zámky, zadlabávací zámky, závěsy do masivu a skla, stolové a šuplíkové výsuvy, kování pro nábytek interiérový i exteriérový a nejrůznější spojovací materiály.

Podrobnější informace o kování naleznete právě v katalozích na stránkách společnosti SISO CZ.

Mimochodem: Kování je velmi důležitou součástí nábytku. Zpravidla patří také k nejnamáhavějším součástem, Které na nábytku jsou, protože se velmi často jedná o pohyblivé součásti jako jsou nejrůznější výsuvy a panty. Kování zároveň patří k nejdražším součástem ve výrobě samotného nábytku, ale přesto se na nich nevyplatí šetřit. Určitě je výhodnější využít kvalitní kování s dlouhou životností, než nejlevnější dostupné kování, které nemusí vydržet časté používání a námahu. Kování SISO dle nabízejících splňuje všechny podmínky na kvalitní výrobek a navíc za velmi příznivé maloobchodní i velkoobchodní ceny.

Co byste ještě měli vědět
V případě zájmu o dánské výrobky SISO a další zajímavé zboží, naleznete kontaktní formace na webových stránkách společnosti.
(24. 3. 2011 | pr-e-kom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí