Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

PracovniPrilezitost.cz - práce a brigádyPokud hledáte novou práci nebo si potřebujete najít brigádu, zkuste se podívat na PracovniPrilezitost.cz. Naleznete zde pracovní nabídky přehledně rozčleněné podle jednotlivých krajů.

Práce a brigády: Velký přehled dostupných pracovních pozic.
Můžete si tak snadno vyfiltrovat pracovní nabídky ze Středočeského kraje nebo třeba z kraje Libereckého. Nabídky na zaměstnání si můžete zdarma vyhledat a poté si danou pozici můžete (také zdarma) nechat poslat na váš e-mail, aby jste měli potřebné informace u sebe pro pozdější připomenutí.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Prakticky každý zaměstnavatel po vás bude chtít životopis. Rady a tipy jak takový životopis napsat naleznete na podstránce věnované životopisu. Chcete-li zvýšit šanci na nalezení nové práce, pak vložte svůj životopis také do databáze na našich stránkách. Potencionální zaměstnavatel vás tak může sám kontaktovat.

Určitě vám také přijde vhod seznam všech poboček Úřadů práce z celé ČR. Naleznete tu podrobný přehled všech poboček rozdělený podle jednotlivých krajů. Najdete tu nejen adresu a mapu, ale každý Úřad práce tu má rovněž uvedené úřední hodiny a též kompletní kontakty na jednotlivé pracovníky daného Úřadu práce.

Na závěr
Jste-li firma a hledáte-li naopak nové zaměstnance či brigádníky, zkuste vložit inzerát na server PracovniPrilezitost.cz. Veškeré pracovní pozice se vkládají zdarma. Pouze pokud by jste chtěli svůj inzerát na práci zvýraznit, pak si můžete vybrat mezi několika placenými možnostmi. Asi nejefektivnější je zobrazení inzerátu na titulní straně serveru, neboť tuto stránku vidí každý, kdo zavítá na server. Doporučuji také mrknout na vložené životopisy práci hledajících lidí. Prohlížení životopisu je pro všechny zaregistrované firmy a tedy i pro vás zdarma. Máte-li více pracovních pozic a jste-li schopní je dodávat ve formátu XML, je možné se domluvit na pravidelném automatickém importu pracovních pozic. Více informací naleznete na stránkách pracovního serveru.
(5. 11. 2010 | karkoska1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí