Čtvrtek, 27. 02. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Multibazar není jako ostatní internetové bazaryMultibazar je místem, které dovoluje porovnávat a prohlížet nabídky z více než deseti internetových bazarů a inzertních serverů. Spolupracuje s inzertními servery Avízo, Gigainzerce, 1inzerce, Mimiburza, Inzerce-obchod, Top-bazar a dalšími.

Multibazar: Multibazar je místem, které dovoluje porovnávat a prohlížet nabídky z více než deseti internetových bazarů a inzertních serverů.
Chcete koupit bazarový iPhone či jiný telefon? Není nic jednoduššího než porovnat všechny nabídky v Multibazaru! Denně jsou od partnerů stahovány aktuální inzeráty. Vyzkoušejte službu, která na českém internetu nemá obdoby. Porovnávejte a prohlížejte desítky tisíc inzerátů!

Příklady použití
Na Multibazaru také můžete podat inzerát zcela zdarma. Vložení na našem portálu má další velkou výhodu oproti jiným inzertním serverům. Připravují novou službu Multiinzerce - váš inzerát vloží, pokud budete chtít, nejen na portál, ale také na další spřátelené bazary a inzertní servery. Nemusíte proto vyplňovat znění inzerátu několikrát, udělají to automaticky za vás a k inzerátu se dostane mnohem více návštěvníků!

Co byste ještě měli vědět
Pokud vlastníte nebo víte o inzertním serveru, či bazaru, který by chtěl s námi spolupracovat, kontaktujte autory na mail ondrej.andrle@retailinfo.cz.
(29. 10. 2009 | multibazar)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí