Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

eXtrakrása – móda a krása na jednom místěModerní doba je charakteristická svou uspěchaností a nedostatkem času. Mladí i starší lidé proto často využívají služeb, kde mají všechny potřebné informace na jednom místě. Člověk si totiž potřebuje ke kvalitnímu životu udržet jakýsi přehled o současné společnosti. A ty nabízí i módní časopis pro moderní ženy, o kterém tu bude dnes řeč.

extrakrasa.cz: Informace pro ženy - všechny potřebné na jednom místě.
O jaký časopis jde? O ten, který najdete na adrese eXtrakrasa.cz. Pro koho je web určen? Autoři to staví takto: "Ráda navštěvujete společenské akce? Nevíte, jak se zrovna na ten dnešní ples obléci? Stáváte často a dlouho bezradně u vašeho stolečku s líčidly a vybíráte správnou barevnou kombinaci stínů, rtěnky či laku?" Odpovědi nabízejí na svých stránkách.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Internetové stránky www.extrakrasa.cz nabízejí široký přehled témat, ke kterým patří například kosmetika, parfémy, svět módy a módních trendů, děti nebo třeba novinky v líčení, hubnutí a zdraví.

Články mohou prakticky sloužit všem uživatelkám bez ohledu na věk, zaměstnání, či koníčky. Na své si určitě přijdou mladé maminky s dětmi, které si čtením nových řádků mohou krátit dlouhou chvíli nebo si u nich alespoň trochu odpočinou. Zaručené typy a triky zajisté na těchto stránkách najdou i starší ženy.

Web prozradí i to, jaké počasí vás v nejbližších hodinách či dnech čeká nebo, čím vás překvapí horoskop. Máte aktivní děti, které žadoní po internetových hrách? I s tímto problémem poradí. Server také nabízí mnoho soutěží o hodnotné ceny.

Na závěr
"Pokud budete číst naše články pravidelně, určitě vám kamarádky budou závidět, jaký máte přehled, co se týče moderního oblečení, módních trendů, současných vlasových střihů i toho, které barvy právě letí. Kromě toho se naučíte, jak vybírat kvalitní kosmetiku přesně na tělo, typy a triky poradí, jak bez námahy a drastických diet zhubout pár kil atd. Každá žena má možnost zaměřit se na svůj okruh zájmů a nynějších potřeb. Denně přinášíme nové poznatky ze světa kosmetiky, módy i zdraví. Chcete být v obraze – čtěte nás. Spoustu informacemi na jednom místě šetříme nejen čas, ale i peníze," slibují autoři.
(1. 4. 2009 | reyden)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí