Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Moderní kuchyně musí splňovat mnoho nárokůOd té doby, co se kuchyně stala plnohodnotnou součástí bydlení, jsou na ni kladeny velké nároky, a to nejen ve funkční, ale i v estetické rovině. Díky tomu se však může pochlubit svým krásným designem a vysokým uživatelským komfortem. Chcete si o tom číst?

Většina bytů nemá k dispozici jídelnu. Mnoho rodinných domů se obejde bez pokoje pro hosty. Ale kuchyně, ta je nezbytnou součástí snad každého typu bydlení. Tak je tomu již od nepaměti. Na tom se nic nezměnilo.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Co se ale změnilo, to je způsob vnímání moderní kuchyně. V posledních desetiletích prošla také kuchyně náročnou emancipací. Dnes již není místností druhé kategorie sloužící výhradně k přípravě pokrmů a jejich konzumaci. Stala se z ní reprezentativní součást domu, která je srovnatelná s obývacím pokojem, s nímž se také často propojuje. Trend propojování obytných místností je jedním z důvodů, proč jsou na interiér kuchyně kladeny vyšší estetické nároky, než tomu bylo předtím. Masiv vybraných tuzemských i exotických dřevin, kámen, mramor, corian, nerezová ocel, sklo, ty nejlepší i nejmodernější materiály a jejich kombinace nachází své místo právě zde. Kuchyně se stala vděčným předmětem zájmu designérů, díky nimž její interiér získává na kráse. Tvář moderní kuchyně však často mění svůj výraz, především v závislosti na aktuálních módních trendech.

Jako příklad uveďme pastelové barvy, bezúchytové provedení dvířek skříněk, hladké povrchy, anebo tolik oblíbené ostrůvkové kuchyně. Kdo si dnes chce zařídit novou, anebo zrekonstruovat starou kuchyni, ten si může vybírat z mnoha stylů.

Co byste ještě měli vědět
Je jen na nás, zda se vydáme cestou střízlivé minimalistické linie, populárního retro stylu, anebo budeme hledat inspiraci v útulném prostředí rustikální kuchyně. Zajímá-li vás více, najdete informace na uvedeném odkazu.
(10. 1. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí