Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Nádherné odměny za nejlepší výkonyPokud provozujete nějaký sport, asi jste se již někdy zúčastnili nějakého většího nebo menšího soutěžního klání. Možná jste také zažili pocity, které prožívají vítězové, když hrdě stojí na stupních vítězů s úsměvem na rtech a za potlesku diváků a blýskajících fotoaparátů jsou jim předávány medaile, poháry a další hodnotné ceny. Kde se berou?

Poháry Bauer: Výroba širokého sortimentu sportovních ocenění.
Jistě jste již viděli nějakou sbírku medailí, pohárů nebo trofejí, která zdobila něčí síň, pracovnu nebo klubovnu, a její majitel se pyšnil nad svými úspěchy, které mu tyto předměty vždy připomenou. Pokud budete mít štěstí a majitel těchto ocenění vám své poháry půjčí k bližšímu zhlédnutí, určitě si kromě precizně provedené práce také všimnete loga výrobce. Možná tam uvidíte právě logo společnosti Poháry Bauer, s.r.o., která se již řadu let zabývá výrobou a distribucí širokého sortimentu sportovních ocenění.

Poháry pro vítěze: Nejpopulárnější cenou, kterou volí pořadatelé soutěží jako vhodnou odměnu, jsou bezpochyby poháry. Vítězové si většinou poháry s radostí přidají do svých připravených vitrín, aby nezapomněli na den, kdy si svůj pohár vybojovali. Společnost Poháry Bauer, s.r.o nabízí poháry ve třech základních cenových kategoriích: Ekonomy, Standard a Luxus. Veškeré poháry jsou vyrobeny tak, aby motivovaly sportovce k co možná nejlepším výkonům a výsledkům. Jednotlivé poháry se liší svými parametry dle cenových kategorií. Pořadatelé tak mají několik možností výběru a mohou si tak vybrat dle svých možností.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Není pohár jako pohár: Které poháry se vám nejvíc líbí? Máte raději nižší nebo vyšší poháry, s pokličkou nebo bez pokličky? Ze široké nabídky si vybere každý. Veškeré poháry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a moderní design upoutá vaši pozornost.

Poháry z řady ekonomy jsou univerzálními poháry. Jak již název napovídá, bude se jednat o poháry z nižší cenové kategorie. Tyto poháry jsou vhodné na veškeré sportovní i nesportovní akce. Na dřevěných nebo mramorových podstavcích jsou připevněna těla pohárů. Aby bylo možné odlišit jednotlivá sportovní odvětví, ve kterých budou účastníci odměněni, obsahují těla pohárů místo na emblém, který je možné dle individuálních požadavků zhotovit. Na koncích jsou poháry rozšířeny kalichy, při jejichž výrobě je použit kovový materiál.

V cenové kategorii střední třídy se nacházejí poháry Standard, které jsou taktéž vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou zasazeny do stylových podstavců. Poháry střední třídy jsou k dostání s pokličkou a nebo bez ní. V některých variantách se dají pokličky odklápět, v jiných jsou ke kalichu přichyceny napevno. Při celkovém dojmu vypadají více honosněji a zcela jistě jsou skvělou motivací účastníků k co možná nejlepším výkonům.

Luxus nakonec: Nejkrásnější a nejhonosnější jsou poháry z luxusní řady. Pohled na precizní práci a stylový design zcela jistě rozzáří oči při vyhlašování výsledků nebo při oceňování jiného charakteru nejednomu účastníkovi. Poháry Luxus jsou především vhodné pro unikátní sportovní či společenské akce. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu, propracovanost a design poháru, který zcela jistě přidá na jedinečnosti.

Co byste ještě měli vědět
První, druhý, třetí: Při sportovních akcích se většinou oceňují první tří závodníci. V internetovém obchodě Poháry Bauer sice neoceňují první tři zákazníky, ale nabízí vám dobré ceny. Nevěříte? Zavítejte tam...
(18. 3. 2010 | itstudio)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí