Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Masérna Na Dlani MariánkyMasérna Na Dlani Mariánky byla založena v červnu 2010. Charakterizuje ji dle zastánců ohromná láska a úcta k léčitelství a masérství, jde o realizaci smělé vize a o ucelenou zdravotní, psychickou a duševní pomoc. Poskytuje profesionální masáže, terapie a poradenství.

Masérna Na Dlani Mariánky: Masérna Na Dlani Mariánky vznikla v červnu 2010 z velké lásky a úcty k oboru masérskému a léčitelskému.
V masérně Na Dlani Mariánky vám bude poskytnuta klasická částečná masáž horní nebo dolní poloviny těla; podle zastánců okamžitě ucítíte uvolnění a relax. Celková netradiční olejová masáž se provádí postupně od chodidel až po ruce a hlavu.

Příklady použití
Pro povzbuzení a odbourání bloků se doporučuje netradiční dynamická baňková masáž, kdy se používají za studena silikonové baňky. Na naprosté uvolnění se přichystejte při cover masáži přes deku. Intuitivní masáž s léčebným účinkem se soustřeďuje na problémové části těla a na harmonické působení. Z dalších služeb jsou nabízeny masáže lávovými kameny, zážitkové relaxační masáže či masáže Reiki.

Masaze-ostrava.info nabízí pohodlí a relaxaci nejen pro vás, ale i vaše blízké a známé. Přemýšlíte nad jedinečným dárkem? Zkuste dárkový certifikát na masáže a určitě se vaše rozhodnutí setká s úspěchem. Samozřejmostí je poradna na míru, stačí se rozhovořit o vašich představách a vyjdou vám zde maximálně vstříc. Dárkový certifikát má platnost tři měsíce a pořídíte je od 400 Kč do 1200 Kč. Liší se od sebe délkou trvání a druhem masáže. V době šedesáti až stopadesáti minut si lze dopřát částečnou, relaxační nebo celkovou masáž. Důchodci a studenti mají nárok na slevu na všechny masáže.

Co byste ještě měli vědět
Masér, terapeut a konzultant Roman Žinčík přišel se skvělým nápadem – všechna pondělí věnuje Masérna Na Dlani Mariánky svoje služby úplně zdarma postiženým dětem. Roman Žinčík je dle svých údajů držitelem II. stupně léčitele Reiki Na Dlani a II. stupně provozovatele masérny a jeho garantem je Marek Ščotka. Objednané děti by měly být schopné vydržet 40 – 60 minut masážní služby. Přijímají se děti od tří do osmnácti let.
(12. 10. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí