Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Masáže, kvalitní masážní oleje a kosmetikaMasáže jsou vhodnou metodou k regeneraci těla a odpočinku. Kvalitní masáž má pozitivní účinky i na psychiku člověka. Masážní přípravky a kosmetika společnosti Saela vám masáž usnadní a pomůže vašemu tělu s regenerací. Její web vám poradí.

Masáže, kvalitní masážní oleje a kosmetika: Masáže jsou vhodnou metodou k regeneraci těla a odpočinku.
To, že masáže pozitivně ovlivňují nejen nervovou soustavu, je všeobecně známý fakt. Masáž pozitivně působí na kůži, šlachy, svaly, ale i cévy, klouby a páteř. Působením masáží dochází k prokrvení a to urychluje nejen látkovou výměnu v těle, ale i odplavování škodlivých látek z těla.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Masáže jsou tak skvělou regenerací jak po fyzické tak i psychické stránce. Dopřát si kvalitní masáž může každý bez rozdílu věku a nejen vrcholoví sportovci.

Na webu najdete položky:

Masážní oleje, emulze, parafíny, přírodní kosmetika, Saela, parafínové zábaly, tělová a vlasová kosmetika, rašelinové produkty, lávové kameny.

Pro vykonávání masáží budete potřebovat kvalitní přípravky jako jsou masážní oleje, parafiny nebo masážní emulze. Určitě neuděláte chybu, pokud budete vybírat tyto přípravky ze sortimentu výrobce kvalitních masážních olejů a kosmetiky Saela. Na jejích stránkách s e-shopem naleznete vše potřebné od rašelinových zábalů, parafínů až po lávové kameny. Specialitou firmy je také ručně vyráběná pivní kosmetika.

Co byste ještě měli vědět
Před masáží se vyhýbejte těžkým jídlům, alkoholu a po masáži hodně pijte vodu, aby jste usnadnili odplavení škodlivých látek z těla. Po masáži neprochladněte a odpočívejte. Také je vhodné se nesprchovat, aby masážní oleje mohly dále působit.
(9. 3. 2011 | pr-e-kom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí