Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Ženy a jejich věčný boj s pojmem maminkaJe až k neuvěření, jak se život ženy neustále točí okolo pojmu maminka. Pomineme-li dětství – tady jsou si muži i ženy rovny – jsou vychovávány svojí maminkou. Většinou však s nástupem patnáctého roku začíná nekonečný příběh.

Maminka: Antikoncepce, těhotenství, výchova dětí.
Mladá dívka se začíná bránit proti tomu, aby se stala maminkou – a používá antikoncepci. Dříve bylo zvykem mít první dítě s dokončením střední školy nebo učiliště. V součastné době se hranice posouvají a lidé si pořizují děti až v pozdějším věku.

Příklady použití
Takže m žena před sebou minimálně deset let, kdy se nechce maminkou stát. Po tomto obraném období nadchází krásné období – těhotenství. Tedy krásné – krásné pokud si o těhotenství člověk čte nebo pouze přemýšlí, jaké to je nádherné období. Opak bývá většinou pravdou. Mladá žena se tedy stává maminkou. Plná ideálů čeká na porod a následné vychovávání svého dítěte.

Tyto naivní představy se však rozplynou hned první den s dítětem. Pokud ne, tak po prvním týdnu, kdy se nemá čas ani vyspat nebo najíst, protože veškerý čas tráví stráním se o dítě. V této chvíli se mladá žena stává naprosto regulérní maminkou, která se dalších osmnáct let stará o své dítě a nastává jí výchova dětí. Bohužel, nebo možná naštěstí se toto období dále posouvá dalšími dětmi o další roky. Jak je tedy vidět, žena je celý život naprosto zaneprázdněná dětmi a pojmem maminka.

Co byste ještě měli vědět
Pokud vás toto téma zajímá, má se vám v blízkých dnech narodit dítě, nebo pouze čerpáte informace do budoucnosti, budou vám informace na našich stránkách možná k užitku.
(15. 10. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí