Úterý, 02. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Lisování.cz - profesionální výroba DVD, CD a BLU-RAYSpolečnost Diskus dataservis působí na trhu již od roku 1991. Patří mezi největší a nejstarší společnosti zabývající se výrobou optických disků. Mezi hlavní produkty a služby patří především lisování CD, DVD, Blu-ray disků, malonákladová expresní výroba DVD, CD a BD, průmyslové vypalování, potisk disků a obalů pomocí technologie Sítotisk a Digiprint a kopírování USB Flash disků a SD Card. Více informací na firemním webu.

Lisování.cz: Výroba CD, DVD, Blu-Ray, potisk prázdných CD a DVD. Info na webu.
Od ostatních podobně zaměřených firem se podle svých slov firma odlišuje především vysokou flexibilitou, profesionálním týmem s léty zkušeností a především spokojenými zákazníky. Ti jsou z řad nejprestižnějších tuzemských a zahraničních společností, tak i malých začínajících hudebních skupin, nebo např. nadšených programátorů, umělců apod. Garantují nízké ceny při zachování nejvyšší kvality produktů a služeb.

Jeden příklad za všechny
V rámci neustáleho zkvalitňování služeb zprovoznila firma novou technologii umožňující potisk CD a DVD přímo na povrch disků. Jedná se potisk UV barvami (tedy žádný inkoustový potisk na printable media), jehož vzhled a kvalita je zcela srovnatelná s kvalitou potisku lisovaných CD. Na rozdíl od lisování tato technologie umožňuje potisků již od 50ks a to ve velmi krátkých termínech za několikanásobně nižší ceny. Je možné tisknout i přímo na stříbrný povrch disků – stejně jako u lisovaných CD a DVD!

Co byste ještě měli vědět
Pro náročné zákazníky, kteří požadují rychlost a kvalitu, nabízí expresní výrobu CD, DVD a Blu-Ray disků včetně potisku, obalů, tiskovin a kompletace. Zakázku vyřídí v co nejkratší době - od 1 do 3 dnů. Pro vaše disky vyrobí booklety, obálky s potiskem, DVD obaly i kartonové pošetky již od 50 kusů.
(12. 8. 2009 | kozelkozel)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí