Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Levné zboží z USA dostanete snadno až domůPokud vás lákají levné nákupy zboží v USA, ale vámi vyhlédnutý obchod nedodává zboží do Česka, případně máte strach obchodu svěřit svou platební kartu, pak by pro vás mohly být řešením služby webu LevnezUSA.cz. Jeho provozovatelé slibují, že pro vás zařídí jak vlastní nákup, tak dopravu zboží do Česka.

LevnezUSA.cz: Služba zajišťující nákup a dopravu zboží z USA.
Web doslova říká: „Nemusíte vlastnit platební kartu pro nákup na internetu, nemusíte se bát zneužití údajů vaši platební karty při platbě do zahraničí, nemusíte umět cizí jazyk a pracně zjišťovat, jak dopravit zboží do ČR. Můžete si nechat zaslat zboží z USA a přitom platba bude probíhat v korunách na český účet, české firmě.“

Příklady použití
Na webu LevnezUSA najdete mimo jiné také tipy, co zajímavého lze kde ve Spojených Státech Amerických koupit. Například v době naší návštěvy – těsně před Vánoci – zveřejnil web informace o slevách ve Walmartu.

Pokud hodláte dělat větší nákupy, můžete si objednat službu hromadný balík. Zakoupené zboží tak bude LevnezUSA.cz po dobu až 45 dnů skladovat a zboží pak přebalí do jednoho většího balíku a pošle. Podle webových stránek LevnezUSA trvá doručení dle zvoleného poštovního tarifu tři až deset dní, nějaký čas však zboží potřebuje i na tuzemské celnici.

Podíváte-li se do obchodních podmínek webu, zjistíte mimo jiné, že „Konkrétní náplní služby je zprostředkování nákupu v USA, přijmutí zásilky, kontrola funkčnosti zboží, přebalení a zaslání na zákazníkem udanou adresu.“ Ale zprostředkovatel „neručí za kvalitu zboží, dostupnost, přepravu zboží. Za toto odpovídá prodejce a přepravní společnost.“

Co byste ještě měli vědět
Abyste mohli nakupovat, musíte se nejprve zaregistrovat. Teprve potom se dostanete na stránku, kde zadáváte vybrané zboží a LevnezUSA vám sdělí ceny za své služby. To je poněkud nepříjemné, člověk zvyklý na nakupování v běžném e-shopu je zvyklý, že veškeré potřebné informace získá dopředu – a bez registrace. Pokud ale skutečně chcete nakupovat v USA, zřejmě tuto zvláštnost webu překousnete.
(3. 12. 2008 | papoxa)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
zkusenosti
jj, zkousel jsem to. Jako v pohode. Urcite se nemusis bat, ze by si nechali tvoje penize :) Da se jim i zavolat, takze slysis ze na druhe strane je ziva osoba :)
Vlastní zkušenosti
Máte s touto firmou někdo nějaké vlastní zkušenosti? Možná, že bych je i zkusil ale nechce se mi do toho jít na blind.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí