Úterý, 02. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Levná dovolená v Chorvatsku? Bez problémů!Nezadržitelně se blíží čas dovolených. Ten, kdo nebyl postižen světovou ekonomickou krizí se jistě začíná rozhlížet, kde by strávil dovolenou k načerpání nových sil do další práce a každodenního shonu.

Ubytování v Chorvatsku snadno a rychle: Největší katalog soukromého ubytování v Chorvatsku s kontakty přímo na majitele apartmánů bez provize cestovkám.
Když navštívíte webové stránky www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz , budete zřejmě mile překvapeni, jak je zde prezentováno Chorvatsko a ubytování v jeho letoviscích. Najdete zde základní geografické informace o Chorvatsku, jaké zde panuje počasí a v neposlední řadě, jaké doklady potřebujeme při cestě do Chorvatska, kolik potravin si můžeme dovést sebou, aktuální ceny pohonných hmot nebo kurzy měn.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Webovou stránku UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz lze považovat za jeden z největších katalogů nabídek levného ubytování v Chorvatských letoviscích. Rezervaci ubytování lze provést přiloženým formulářem u každého objektu nebo telefonicky. V případě jazykové bariéry vám provozovatelé webových stránek UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz zdarma pomohou s překlady vašich dotazů, popřípadě je možno poslat dotaz přes ICQ pro okamžité vyřízení. Protože si zákazník rezervuje ubytování sám, bez zprostředkovatele, cena pobytu je nižší o provizi, která by mu byla vyplacena a lze takto ušetřit i více jak 30% z cen obvyklých u cestovních kanceláří.

Majitel apartmánu většinou do tří dnů pošle odpověď, zda má volno nebo nikoli. Pokud je vámi uvedený termín volný, majitel ve většině případů vyžaduje zálohu ve výši 10% - 50% celkové částky. Peníze lze majiteli zaslat třemi způsoby. Rychlým převodem peněz službou Western union, potom v hotovosti přes Českou poštu, služba Eurogiro a samozřejmě na bankovní účet majitele.

Když si na webové stránce UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz vyberete apartmán, můžeme si zjistit co vše majitel poskytuje a za jaké ceny. Rovněž zde najdeme i takové informace, jak daleko se nachází pošta, čerpací stanice, obchody a jak blízko máme k moři.

V neposlední řadě nám webové stránky UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz nabízí také tzv. LAST MINUTE nabídky, kde majitelé apartmánů nabízejí ještě výhodnější ceny za ubytování na posledních chvíli.

Na závěr
Pokud se rozhodnete sami vycestovat do Chorvatska, zkuste webové stránky UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz. Mají příjemnou grafiku, jednoduché vyhledávání a dozvíte se vše potřebné. V klidu domova si můžeme vybrat takovou destinaci, která nám nejlépe vyhovuje. A to nejdůležitější? Proč byste měli platit někomu za zprostředkování, když jde všechno zařídit přímo s majitelem apartmánu.
(12. 6. 2009 | debant)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Nevětší výběr dovolené najdete na...
... www.dovolena-chorvatsko.cz Já odtud vybírám letos už potřetí a jezdím vždy v září, kdy je všechno klidnější, nečekají mě žádné kolony na dálnicích a jelikož se mi hodí každá korunka, nižší ceny ro
Ale, ale
Mám pocit, že při letošních lást minutových akcích cestovek se tohle moc nevyplatí. Když vidím letecké zájezdy i s ubytkem po Evropě u moře za 5 tisíc, tak mám jedině strach, aby nezkrachovali než tam

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí