Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Levné ubytování v PrazePraha náleží mezi městské skvosty světa. Určitě i vy byste si rádi prohlédli Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad, Václavské náměstí, Vyšehrad, proslulý Orloj na Staroměstském náměstí nebo Petřínskou rozhlednu. Pokud budete přijíždět ze vzdálenějších koutů naší vlasti, jistě uvítáte možnost přespání v co nejméně nákladném ubytování. Máme pro vás tip - i s informacemi na jeho webu.

Levné ubytování v Praze: Levné ubytování v Praze.
Levné ubytování v Praze si můžete pořídit na jednu, dvě i více nocí. Vše podle vašeho zájmu a představ. Bydlení můžete zajistit pro jednotlivce, dvojice i celé rodiny a skupiny lidí. Zajímavá ubytovna Praha se nachází v Zahradním městě v Praze 10.

Najdete tu například...
Očekávejte moderní ubytovací prostory s nabídkou až 1100 postelí v dostatečně vybavených pokojích. Samozřejmostí je ochotný a milý personál v nepřetržitě otevřené recepci.

Zdejší levné ubytování Praha leží ve velmi příjemném prostředí a poskytuje polední menu od 59 Kč v místní restauraci. Nikdo cizí vás nebude v penzionu nebo ubytovně v Zahradním městě obtěžovat, protože bezpečnost zajišťuje ostraha objektu.

Pokud se zajímáte spíše o byty, nemusíte si zoufat. Rychle a bez problémů si můžete pronajmout garsonku. Garsoniéry si lze pronajmout na minimální dobu jednoho roku. K vybavení těchto bytů patří kuchyňská linka, dvouvařič, lednice a vlastní koupelna s WC. Pokud se vám nabízená možnost ubytování v Praze bude zamlouvat, stačí složit kauci pět tisíc korun českých. Placení nájmů předem se nepožaduje. Dočasný nebo trvalejší domov mohou v jednom bytě najít až tři osoby.

Co byste ještě měli vědět
Levné ubytování Praha mohou využít i studenti nebo zájemci o milostné schůzky. Hodinový hotel je připraven přijmout každého bez předešlé domluvy či objednávky a zaručena je maximální diskrétnost. Studenty potěší nonstop kavárna s internetem, sleva na vstup do fitness centra, wifi připojení na pokoj a společenská místnost s kuchyňkou až pro dvacet lidí.
(20. 12. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí