Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Vyberte si ta správná plastová oknaV České republice existují tisíce stavebních firem nabízejících veškeré zednické a stavební práce. Člověk by si řekl, že při takovém množství musí vládnou ostrá konkurence, ale přece jen nejsou ceny stlačeny na nejmenší možnou sumu a to s jednoho prostého důvodu. Jak tedy vybrat? Dnešní web-tip vám pomůže.

Plastová okna: Poptávkový web zaměřený na výměnu a koupi plastových oken.
Pokud dáte firmě zabývající se stavebnictvím zakázku, navrhne vám takovou cenu, která bude pro vás schůdná ale firma bude stále mít značný profit. Nepomůže ani pokud obejdete více firem a zeptáte se každé na její nabídku. Každá firma dá opět nabídku takovou, aby měla dostatečný zisk. Pomohlo by však, kdybyste firmě jasně řekli, že půjdete ještě k dalším a že si vyberete nejlepší nabídku. Nyní firma tuší konkurenci a chce být lepší.

Jeden příklad za všechny
A právě na tomto principu funguje poptávkový web www.chci-plastova-okna.cz. Do systému zadáte vaši poptávku oken přes rychlý formulář. Firmy se dozví o vaší nabídce a protože vědí, že pochází z tohoto systému, nasadí rovnou nižší cenu, která má šanci uspět při vašem výběru. Systém je nastaven na maximální počet odpovědí deset, což vám zaručuje, že nebudete zavaleni poštou. Navíc je s posláním nabídky spojen určitý finanční závazek, takže si firma dobře rozmyslí, jestli má šanci na úspěch.

Ještě několik poznámek
Portál je volně přístupný a zadání zakázky je nezávazné až do domluvy s konkrétní firmou. Pokud právě hledáte realizátora projektu, neváhejte využít služeb této stránky a můžete mít levná plastová okna do vaší nemovitosti.
(13. 11. 2009 | webdnes1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí