Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Obchod a služby

Kupte si nový počítač levně a pohodlněKdyž si chcete koupit novou elektroniku nebo počítač, kam zamíříte? Pokud na internetový obchod Alza.cz, pak chodíte do obchodu, který je zřejmě největším internetovým prodejcem elektroniky a počítačů v ČR. A není divu: Obchod je přehledný, stránky se zobrazují rychle a ceny zboží jsou obvykle velmi příznivé.

Alza: Velký a spolehlivý webový obchod s elektronikou za dobré ceny.
Možná si ještě pamatujete dobu, kdy se Alza jmenoval Alzasoft. Takzvaný rebranding začal již v roce 2006, dokončen byl v září roku 2008 přejmenováním akciové společnosti Alzasoft na Alza.cz. Změna názvu však nic nezměnila na službách pro zákazníky, které jsou tradičně na dobré úrovni.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Sortiment obchodu Alza je velmi široký. Koupit tu můžete nejen klasické počítačové vybavení - kompletní sestavy, notebooky, PDA, motherboardy, grafické karty, disky, počítačové skříně nebo monitory, ale také nejrůznější elektroniku - televizory počínaje a digitálními fotoaparáty zdaleka nekonče.

Již samozřejmostí jsou na Alza prodejní akce produktů za výhodné ceny. Právě když jsme připravovali tento příspěvek, mohli jste si na Alza koupit třeba levný notebook Acer Extensa 5220-301G12Mi (s 15,4“ LCD 1280x800, procesorem Intel Celeron 2,13 GHz, 1 GB RAM DDR2, 120 GB diskem a DVD+/-RW vypalovačkou) za 9 281 Kč (s DPH), XBOX 360 Arcade Edition s bezdrátovým gamepadem, Live silver kontem, 256MB kartou s hrou Halo 3 za méně než pět tisíc korun nebo širokoúhlý LCD televizor s DVB-T s úhlopříčkou 32“ (80 cm) ECG LHD32DVBT za méně než deset tisíc Kč (všechny ceny jsou s DPH).

Koupit tu můžete i LCD monitory s digitálním tunerem, mobilní telefon s vestavěným přijímačem DVB-T nebo třeba věcičky pro pobavení - robotického dinosaura Pleo za 9 490 Kč, mravence v gelu nebo ruční gyroskop PowerBall.

Co byste ještě měli vědět
Koupené zboží si můžete vyzvednout přímo v kamenné prodejně firmy Alza nebo si ho nechat zaslat na vámi vybrané místo. Převoz realizuje kurýr, pošta nebo třeba PPL, platit můžete dobírkou, hotově, převodem z účtu nebo samozřejmě platební kartou. Pokud nemáte potřebnou hotovost, Alza nabízí i prodej na splátky.
(14. 11. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Dávno není nejlevnější
Kdysi jsem tam taky nakupoval, ale teď už se dá výhodněji nakoupit jinde. Když ale vybírám věci ke kompu tak se na alzu vždycky aspoň podívám - to je pravda.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí