Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Cestovní kancelář s horkou nabídkouNabízí denně aktualizované nabídky First a Last Minute zájezdů do Řecka, Tuniska, Turecka, Španělska a Egypta. Zajistí dovolenou do oblíbených destinací, luxusní zázemí nejen pro rodiny s dětmi a klubové hotely přímo na pláži. Zkuste web BlueStyle...

Cestovní kancelář Blue Style: Last minute zájezdy a dovolená v Řecku, Egyptě, Tunisku, Turecku, Španělsku a Spojených Arabských Emirátech.
CK Blue Style záhájila svoji činnost v roce 1997. V letní sezoně se specializuje na letecké zájezdy do Řecka (Kos, Zakynthos, Kréta, Rhodos), Tuniska, na ostrov Djerba, Turecka(Turecká riviéra, Bodrum) a ostrov Mallorcu. Celoroční destinací, kde lze trávit dovolenou v zimě i v létě je atraktivní Egypt (Hurghada, Taba a Sharm El Sheikh) a Spojené arabské emiráty (Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah). S každým přibývajícím rokem se snaží maximálně vyhovět všem zákazníkům a zabezpečit jim ničím nerušenou dovolenou.

Příklady použití
Nabídky zájezdů a last minute do Řecka, Španělska, Turecka, Tuniska, Egyptu a Spojených arabských emirátů s přehlednými informacemi o destinacích, výletech a fotografií hotelů a jejich okolí. To vše poskytuje její web.

Co byste ještě měli vědět
Cestovní kancelář Blue Style dle vlastních slov zaručuje bezkonkurenční ceny na trhu. V případě, že najdete stejný zájezd u jiné cestovní kanceláře levněji, nabídne vám tento zájezd za tuto nižší cenu a k tomu navíc vám dá speciální bonus ve výši 600 Kč na objednávku. Tato odměna vám bude odečtena z ceny zájezdu.
(21. 5. 2010 | bluestyle)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí