Čtvrtek, 16. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Obchod a služby

Letenky do USAO USA se říká, že je to země příležitostí. Amerika má přes 300 milionů obyvatel a je 3 na světě v počtu obyvatel. Hlavní město je Washington, které získalo svoje jméno po jednom z prezidentů. Pro představu o spojených státech se můžete podívat na mapu usa.

Letenky do USA: Amerika má přes 300 milionů obyvatel a je 3 na světě v počtu obyvatel. Zde se dozvíte o ní i o letenkách.
Dnes se stále více rozšiřuje rezervace a objednávání letenek online. Je to jednoduchý proces, který vám ušetří hlavně čas. Naše stránky se pokusí najít ty nejlevnější letenky. Prohledáváme databáze několika společností poskytujcí letenky a snažíme se vybrat ty nejlevnější.

Příklady použití
Ve Washingtonu se nachází sídlo prezidenta a kongresu. Do USA se lítá nejčastěji na dovolené nebo pracovně. Kdysi bylo potřeba vízum, které bylo obtížnější získat. V dnešní době není potřeba vízum. K cestě do usa není potřeba vízum. Od listopadu 2008 funguje s usa bezvízový styk (ESTA). Je potřeba splnit podmínky a vyplnit dané formuláře. Jednou z hlavních podmínek je mít biometrický pas a určit cíl cesty(turistické, obchodní, tranzitní, atd..). Do USA se ve většině případech cestuje převážně leteckou dopravou. Obyčejné letenky stojí od 10 000 a víc. Záleží jakou společnost zvolíte. Také záleží jestli letíte normální nebo obchodní třídou. V některých dnech můžete najít různé akce a cena letenky může být i kolem 5000-7000. Levné letenky do usa musí být většinou zaplacené na několik měsíců dopředu. To zaručí leteckým společnostem že letadlo se kompletně naplní. Další hodně levné letenky se dají získat ve speciálních akcích, někdy je potřeba ale odletět v brzké době. Takové last minute letenky jsou levné ale za cenu rychlého odletu.

Co byste ještě měli vědět
Jedním z nejhezčích měst v usa je New York. V tomto městě žije přes 8 000 000 lidí. Město má 3 velké letiště a několik dalších menších. Město je rozděleno na několik částí, které jsou pro danou oblast specifické. I tam si můžete koupit letenky prostřednictvím představovaného webu.
(30. 9. 2009 | eximan)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí