Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jak vám ušetří lešení Haki?Stavíte, nebo rekonstruujete dům? Takových je v Česku opravdu mnoho a každý se více, či méně potýká s rozpočtem. Jisté je, že není asi nikdo, komu je cena celého díla vyloženě jedno a o výsledné náklady se zajímá každý. Spousta z vás se snaží šetřit tam, kde je to vhodné a minimalizovat zbytečné náklady. Máme pro vás webový tip, který vám vše usnadní.

Promal: Řremeslníci v oborech zámečnictví, kovovýrobě i stavebnictví.
Poměrně zásadní položkou v rozpočtu stavby je lešení, bez něj se dům postaví jen velmi obtížně. Jenže není lešení, jako lešení. Lešení Haki umí minimalizovat náklady na spotřebu dílů, jelikož může být vybaveno posuvnými kolečky a tak není třeba, lešením obestavit celou budovu a navíc jej složitě kotvit do stavby jako takové.

Příklady použití
Bez lešení Haki je to drahé: Klasické lešení viděl každý. Kolem budovy je vystavena složitá konstrukce s klasických lešenářských trubek, které jsou mohutnými kotvami uchyceny do fasády budovy. Mohutná konstrukce vypadá hrozivě, rezavým trubkám a jejich nosnosti by věřil málokdo a nebezpečné průhledy skrze lešení každého přesvědčují o tom, že Ti co na tomto lešení pracují, jsou buď mimořádně odvážní lidé, anebo Ti, co mají práh strachu jinde, než obyčejný smrtelník.

Jenže takových lidí, co se výšek nebojí, je málo. Proto bylo vyvinuto lešení Haki. Nejen, že se lešení Haki mnohem snáze staví, jelikož se jednoduše skládá, ale také je mnohem bezpečnější. A to především díky své tuhosti, stabilitě a různým druhům zábradlí a zábran, které všechny, co se po lešení Haki pohybují, chrání proti nepříjemným úrazům. Další výhodou lešení Haki je jeho mobilita. Velmi snadno upnete pojezdová kolečka a z lešení Haki se rázem stane pojezdová plošina, se kterou velmi pohodlně a snadno pohybujete okolo budovy, či objektu na kterém se pracuje. Není tak třeba složité konstrukce klasického lešení, které je ukotvené a hnout s ním nelze, navíc je potřeba mnoho materiálu, než se takové lešení vystaví.

Co byste ještě měli vědět
S lešením Haki hodně ušetříte: Lešení Haki je vynález, se kterým velmi ušetříte, jelikož na výstavbu lešení nepotřebujete tolik dílů. Lešení Haki se také velmi snadno montuje i demontuje, což zkracuje dobu pronájmu lešení Haki a tím opět šetří vaše náklady. Lešení Haki je také rovněž mnohem snadnější na přepravu, neobsahuje totiž, jako klasické lešení, velmi dlouhé díly a je tak možné jej naložit na klasický vozík za osobní auto, či dokonce na střeše osobního automobilu. Ušetřené peníze budete moci použít na něco dalšího, pro vás důležitého. Lešení Haki, je jednoduše zřejmě chytrá volba, která opravdu ušetří.
(26. 10. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí