Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jak rozzářit váš dům o Vánocích a ušetřitVánoce jsou sice ještě relativně daleko, ale nebude to dlouho trvat a již v říjnu na nás vybalí supermarkety vánoční dekorace a promo akce na vánoční doplňky budou součástí běžné nabídky v obchodech. Při myšlenkách, jak obšťastnit naše nejbližší, budeme určitě přemýšlet hlavně o tom, jak udělat radost těm nejmenším – našim dětem a vnoučatům. Tu správnou atmosféru Vánoc prožívají děti již mnohem dříve, a to hlavně díky vánočním dekoracím, které jsou na každém rohu, a stejně tak i vánočnímu osvětlení. Jak ušetřit za elektřinu?

Led Úsporné Žárovky: Již brzy na nás vybalí supermarkety vánoční dekorace a promo akce na vánoční doplňky.
Nová technologie LED, která se již běžně používá a LED úsporné žárovky se staly běžnou součástí v mnoha bytech, stejně tak i obchodech či průmyslových halách, se nyní začíná prosazovat i u okrasných osvětleních, tedy i vánočních. Důvod užívání této technologie i v této kategorii je zcela logický a pouze navazuje na jejich dřívější využití. LED vánoční řetězy totiž při svítivosti, která se plně vyrovná klasickým vánočním svítidlům, přináší v některých případech až desetinásobnou úsporu energie.

Jeden příklad za všechny
Vánoční světla svítí běžně přes celou noc a právě při dlouhých vánočních nocích se plně projeví výhoda úspory energie. Ceny jednotlivých řetězů jsou pak závislé na jejich délce a množství jednotlivých diod na metru. LED vánoční řetězy mají navíc ještě další výhody, které přesvědčí, že se do této novinky vyplatí investovat. Tím, že jsou dekorace většinou v blízkosti dětí, je nezanedbatelnou výhodou to, že LED vánoční řetězy nevyvíjí oproti klasickým vánočním řetězům při svícení tolik tepla, takže jsou relativně bezpečné i pro malé. Další užitné vlastnosti LED technologií, jako je větší odolnost vůči chladu, téměř 20x delší životnost a snadnost napojení jednotlivých řetězů, dělají tento výrobek téměř ideálním a předurčeným k používání na účely vánočního a jemu podobnému osvětlení.

Světelnými řetězy si pak můžete ozdobit svůj dům, vánoční stromek anebo je můžete použít k vytváření vlastních ornamentů. Pro ty pohodlnější pak existují samozřejmě v nabídce rovnou už předem tvarované ornamenty jako např. LED vánoční vločka nebo LED sněhulák.

Na závěr
Popularita LED vánočních svítidel zároveň rozšiřuje i jejich nabídku na trhu, takže si stačí už jen vybrat. Při správné volbě máte jistotu úspěchu, kdy vykouzlíte úsměvy a ohromíte nejen ty nejmenší, ale určitě i ostatní v okolí a pomůžete tak dotvořit příjemnou atmosféru spokojených Vánoc.
(8. 11. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí