Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Obchod a služby

Last Minute ZájezdyObjevte letní i zimní last minute zájezdy do nejoblíbenějších turistických destinací. Last minute zájezdy jsou zájezdy objednané na poslední chvíli. Na webu lastminuteportal.cz najdete například last minute do Řecka, Itálie, Chorvatska ale i do Rakouska.

Last Minute Portal: Letní i zimní last minute zájezdy do nejoblíbenějších turistických destinací.
Jeli byste rádi na dovolenou, ale nestihli jste hlavní předsezónní nákupní horečku a nyní už to vypadá, že jsou všechny lepší zájezdy vyprodány? Omyl, mimo klasických zájezdů, které se objednávají dlouho před začátkem letní i zimní sezóny, existují ještě tzv. last minute zájezdy. Last minute je u nás poměrně známým pojmem, jedná se o zájezdy, které si můžete objednat doslova na poslední chvíli.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Stává se poměrně často, že si klient rozmyslí zájezd těsně předtím, než na něj má jet, případně mu v dovolené zabrání osobní důvody. V tuto chvíli je pravděpodobné, že cestovní kancelář onu prázdnou pozici nabídne jako takzvaný last minute zájezd. Ten si můžete objednat klidně pár dnů před odletem. Objednáte si v neděli zájezd a ve středu už letíte na svou vysněnou dovolenou. Last minute dovolená má ještě jednu výhodu, mnohdy je levnější, někdy i o polovinu. Cestovní kancelář se snaží za každou cenu prodat zájezd a je ochotna sáhnout i po téměř nulové marži.

Mezi českými turisty je last minute velmi oblíbený. Mezi ty nejúspěšnější letní destinace patří bezpochyby Řecko, Chorvatsko, Bulharsko, ale i Turecko, Egypt, Itálie, Rakousko nebo Španělsko. Oblíbené jsou i exotičtější a dražší destinace jako jsou Spojené arabské emiráty, Seychely nebo Kanárské ostrovy. V zimě pak samozřejmě kralují Alpské země v čele s Rakouskem, Itálií a Francií. Na webu lastminuteportal.cz nalezete výběr těch nejlepších zájezdů do nejoblíbenějších destinací.

Co byste ještě měli vědět
Last Minute Zájezdy jsou tu v zimě i v létě, v létě si můžete vybrat z několika desítek oblíbených turistických cílů, v zimě pak z těch nejlepších zájezdů, zpravidla za sportem.
(16. 9. 2009 | Machii)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí