Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Kvalitní a levné sportovní zbožíŽádné stěhování na východ na úkor kvality zboží! Přečtěte si, kde máte hledat levné a přesto kvalitní sportovní potřeby a doplňky. Tentokrát opravdu velmi zajímavý tip.

Rucanor: Kvalitní sportovní potřeby a doplňky.
Nedávný průzkum Hospodářské komory potvrdil nastávající trend, že velké množství firem plánuje přesun výroby nebo sídla do zahraničí. Nejčastěji si vybírají východ a to především díky levné pracovní síle, bohužel na úkor kvality. Napříč Evropou se diskutuje o této alternativě, avšak některé státy díky výhodnějším daňovým podmínkám umožňují firmám obstát v konkurenci a vyrábět kvalitní a přesto levné výrobky zde. Například v Nizozemí díky tamějším zákonům může firma Rucanor vyrábět již přes 50 let kvalitní sportovní potřeby.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Rucanor vyrábí sportovní potřeby a doplňky pro různé sporty. Široký sortiment uspokojí příznivce raketových sportů, plavání, hokeje nebo bojových umění. Spektrum výrobků se táhne od oblečení přes rukavice, boty, chrániče až po rakety, míče, pumpičky nebo sportovní tašky. Každý rok připravuje výrobce nové kolekce s modernějším designem za použití lepších materiálů.

Na závěr
Firma si klade za cíl vyrábět co nejkvalitnější produkty, které budou dostupné všem sportovním fanouškům a dopomohou jim k maximálnímu požitku z pohybu. O zásobování českého trhu se stará výhradně společnost I.T.C.
(17. 9. 2009 | webdnes1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí