Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Vytvořte snadno své vlastní kreslené vtipyPokud si chcete prohlížet kreslené vtipy nebo vytvářet své vlastní, máme pro vás neodolatelnou nabídku. Web, kde si můžete v několika snadných krocích takové dílko vytvořit. Je to opravdu snadné, rychlé a navíc – zadarmo. Vítejte ve světě Cartoon Machine.

Cartoon Machine: Web, kde můžete snadno vytvořit kreslené vtipy.
Pokud jen chcete zabít čas, podívejte se na vtipy, které tu zanechali ostatní. Obrázky jsou rozděleny do různých kategorií a k tomu, abyste si vtipy plně užili, bude samozřejmě potřebovat znalost (většinou základní) angličtiny. Jaké tu jsou kategorie? Třeba business (příklad: Máme pro vás dobrou zprávu: Zisk jde nahoru. A špatnou: Konečně si můžeme dovolit vás propustit.), entertainment (příklad: Kdo se směje naposled, ten myslí nejpomaleji.), environment, food, friendship, health a další. A pokud chcete tvořit?

Příklady použití
Chcete-li vytvořit vlastní vtípek, stačí vám podstoupit tyto tři základní kroky: Vyberte nebo stvořte objekty, které potřebujete – tedy pozadí, mluvčího a poslouchajícího, případně nějaký doplněk (třeba stůl). Rozmístěte objekty podle potřeby a pak doplňte svůj vtipný text.

Jakmile jste hotovi, můžete svůj výtvor sdílet s ostatními. Váš vtip tak mohou obdivovat přátelé, známí i úplně cizí lidé.

Co byste ještě měli vědět
Na Cartoon Machine najdete několik docela ucházejících vtípků, ale především slušnou zásobu grafických prvků, ze kterých můžete postavit vtipy vlastní. Jestli tedy máte rádi kreslené vtipy, určitě tento web zkuste. I když je v angličtině, jeho použití vám nejspíš nebude činit problémy.
(23. 1. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
A co tyhle vtipy?!
Třeba karikaturisty Dwořáka: www.oldrichdworak.cz

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí