Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Krátké filmy nabízejí nejen rychlý dějový spádTen nejlepší výběr krátkých filmů z české i zahraniční tvorby. Novinky z české i zahraniční tvorby, komentáře, videa. Pokud se na internetu chcete bavit, web, o němž je řeč na následujících řádcích, může být tím pravým právě pro vás.

Krátké-filmy.cz: Web věnovaný krátkým filmům - rychle se rozrůstajícímu žánru nabízejícímu rychlý dějový spád.
Že jste ještě neslyšeli o krátkých filmech? Krátké filmy jsou rychle se rozrůstajícím žánrem, který nabízí rychlý dějový spád. Leccos napoví i jejich názvy: The Cathedral - Tajemný animák, Balance - lidské vlastnosti v kostce, Left 4 Dead - Zombie horůrek...

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pojďme se ale podívat za konkrétními informacemi, které na webu Krátké-filmy.cz najdete. Třeba o filmu 10 minuta se tu mimo jiné dočtete: "Co pro člověka znamená 10 minut? Pro někoho tato doba nepředstavuje nic, ale některým lidem se za tento čas změní celý život. Snímek 10 minuta Ahmeda Imamovice je držitelem ocenění nejlepší evropský krátký film pro rok 2002."

O filmu The Black Button zase třeba: "The Black Button je krátkometrážní snímek Lucase Crandlese. Poutavý snímek o víře a oběti. Muž stojí tváří v tvář těžkému rozhodnutí. 10 milionů dolarů nebo nevinný lidský život? Snímek se stal jedním z finalistů Youtube Awards 2007..."

Na stránkách kratke-filmy.cz se dozvíte i něco z vývoje efektů: "Díky různým technologiím můžeme ve filmu vidět věci, které by nás ani ve snu nenapadly a které nikdy nepatříme. Bez vývoje efektů by dnes existovalo opravdu jen malé množství snímků. Zajímá vás, jak vše začalo?"

Ještě několik poznámek
Na webu se dočtete rovněž informace o historii filmu, rozvíjena je i nová sekce, kde vám web poradí, jak natočit svůj vlastní krátký film. Na články "Jak vytvořit krátký film" následně můžete odpovídat svými výtvory. Na stránkách se ustavičně pracuje a autoři se snaží o co nejrychlejší rozvoj.
(18. 2. 2009 | m.mujgos)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
ha
Tak prý dělají redesign. To je sranda, zrovna když tady mají článek.
Že by to někdo hacknul?
Tak to vypadá, že jim to někdo hacknul. Rubriky sice na webu mají, ale jinak se tam zobrazuje jen "Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!" A n

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí