Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Krámky.cz nabízejí levný profesionální e-shopZaložit si internetový obchod ještě nebylo jednodušší. S Krámky.cz získáte do 5 minut funkční krámek na samostatné adrese www.nazevobchodu.cz, s řadou pokročilých funkcí a za bezkonkurenční poplatek 199 Kč měsíčně. Navíc můžete své zboží prodávat přímo v nákupním centru na adrese www.kramky.cz.

Krámky.cz: Nový internetový projekt, který přináší inovativní platformu internetového obchodování.
Uvažovali jste o založení vlastního internetového obchodu, ale odradili vás časové i finanční nároky? S Krámky.cz na oba problémy rychle zapomenete. Tento server je svými funkcemi i nabídkou na českém trhu ojedinělý. Svým návštěvníkům nabízí nejen možnost zdarma inzerovat a prodávat své zboží, ale také si v několika málo krocích založit vlastní internetový obchod. Jeho placená verze je přitom zřejmě nejlevnějším profesionálním e-shopem na českém trhu!

Jeden příklad za všechny
Založení vlastního obchodu na Krámky.cz je velmi jednoduché. Registrace trvá 5 minut, a pokud si uživatel v rámci ní vybere verzi obchodu Krámek Maxi za poplatek 199 Kč měsíčně, získá profesionální nástroj pro své obchodování, který je navíc možno propojit s doménou 2. řádu ve tvaru www.nazevobchodu.cz. Propojení obchodu s doménou zvládnou Krámky.cz samozřejmě za vás!

Internetový obchod v systému Krámky.cz nabízí řadu pokročilých funkcí i služeb. Kromě jednoduchého vložení a editace zboží můžete snadno obsluhovat veškeré objednávky. Krámek Maxi nabízí 16 předdefinovaných grafických šablon, díky nimž bude váš obchod unikátní, stejně jako detailní statistiky, XML feed pro prezentaci obchodu ve srovnávačích cen nebo také automatickou fakturaci, díky níž si nebudete muset obtěžovat s vystavováním faktur pro své zákazníky.

Specialitou jsou doplňkové služby serveru Krámky.cz, díky nimž získáte snadno registraci obchodu do všech katalogů i srovnávačů cen. Co víc, veškeré vámi vložené zboží je automaticky nabídnuto k prodeji na stránce www.kramky.cz, což zřejmě značně navýší vaše prodeje.

Co vše Krámek Maxi umí? Není toho málo a výše zmíněné funkce jsou jen drobnou ukázkou toho, co Krámek Maxi za symbolickou cenu 199 Kč nabízí. Co vše v něm získáte?

Možnost napojení na doménu 2. řádu ve tvaru www.nazevobchodu.cz

Výběr z 16 verzí vzhledu obchodu

Snadný systém pro vkládání a správu zboží i objednávek

Řadu možností, jak rozlišit zboží v krámku

Hodnocení uskutečněného prodeje

Bohatý prostor pro své fotografie

Komplexní statistiky krámku

Možnost automatického vystavování faktura

XML feed

Řadu doplňkových služeb, o něž se tým Krámky.cz postará za vás

Automatické vložení veškerého zboží do nákupního centra www.kramky.cz

Zdarma kredity pro zvýraznění svého zboží na stránkách www.kramky.cz

Co byste ještě měli vědět
Pro více informací navštivte stránky www.kramky.cz – případně se rovnou zaregistrujte zde a začněte prodávat ve vlastním internetovém obchodě!
(17. 11. 2009 | silvered)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí