Středa, 20. 11. 2019
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Finance a podnikání

Krámky.cz nabízejí e-shop zdarmaEshop, e-shop nebo eletronický obchod. Ať už říkáte elektronické obdobě kamenného obchodu jakkoli, stále se jedná o tutéž, vysoce efektivní formu prodeje. Myslíte si, že musí být e-shop drahý? Nenechte se mýlit!

Krámky.cz: Nový internetový projekt, který přináší inovativní platformu internetového obchodování spojující výhody prodeje v internetovém obchodě s jednořádkovou inzercí.
Otevřít si vlastní e-shop nemusí nutně znamenat velké počáteční investice do na zakázku vytvořeného řešení internetového obchodu. Čerstvě spuštěný projekt Krámky.cz vám umožní zřídit si vlastní e-shop během několika málo minut zcela zdarma a k tomu ještě nabídne možnost využití zprostředkování podpory prodeje vašeho sortimentu.

Krámky.cz jsou novou, svými funkcemi unikátní prodejní platformou nabízející funkční řešení internetového prodeje jako pro profesionální obchodníky, tak pro nahodilé prodejce. Založit si vlastní e-shop v rámci Krámky.cz je záležitostí pouhých několika jednoduchých kroků.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
1. Jednorázový prodej nového i starého zboží: Každému z nás se časem doma nahromadí řada věcí, které již nepotřebujeme, ale je nám líto je jen tak vyhodit, protože jsou funkční, jen už pro ně nemáme ve své domácnosti využití. Ať už se jedná o starší počítač, ledničku či jiné domácí spotřebiče, Krámky.cz vám umožňují veškeré tyto předměty zdarma nabídnout k prodeji ostatním uživatelům v rámci nejjednodušší formy „krámkového“ e-shopu.

2. E-shop zdarma: Krámky.cz nabízejí funkční řešení pro každého prodejce. Kromě „jednorázového prodeje“ je zde na výběr mezi dvěma variantami e-shopů. Krámky.cz vám v několika krocích umožní vytvořit si jednoduše svůj vlastní e-shop, který ponese vámi vybraný název a bude k dispozici pod samostatnou adresou www.kramky.cz/nazevobchodu.

3. Jednoduché ovládání e-shopu: K prodeji zboží na Krámky.cz nepotřebujete žádné technické ani programátorské znalosti. O svůj e-shop se můžete starat v uživatelsky příjemném administračním prostředí, vše ostatní nechte na nás. Kompletní grafická i textová nápověda je samozřejmostí.

4. Nabídněte své zboží návštěvníkům Krámky.cz: Každé zboží vložené prodejcem do e-shopu na Krámky.cz je vždy nabízeno na centrální doméně Krámky.cz všem návštěvníkům webu. Díky tomu prodejci osloví najednou desítky tisíc návštěvníků.

5. Nadstandardní propagace zboží: Abyste zvýšili šanci, že zboží ze svého e-shopu prodáte, je k dispozici jednoché zvýraznění zboží nebo také celého e-shopu v rámci Krámky.cz. Díky možnosti platby přes SMS jsou veškeré služby okamžitě aktivní! Navíc je k dispozici také XML výstup obchodu, který je možné využít pro vložení do srovnávací cen jako jsou Hledejceny.cz nebo Zboží.cz.

6. Optimalizace pro vyhledávače (SEO): Všechny e-shopy v rámci systému Krámky.cz jsou optimalizovány pro vyhledávače. Pro majitele takového internetového obchodu je potom hračkou prezentovat svůj e-shop také návštěvníkům mimo Krámky.cz.

Co byste ještě měli vědět
Protože si v systému Krámky.cz může založit e-shop skutečně každý, mohou si také firmy a zavedené elektronické obchody vytvořit zde vlastní obchod, do kterého jim bude naimportováno vybrané zboží.
(22. 10. 2009 | silvered)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
http://www.eshop-zdarma.cz
OXID
Našla jsem E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-community
Velký pozor na kramky. cz
Na Kramky.cz jsem se zaregistroval a teprve po zaslání aktivačního kódu jsem zjistil, že jde opravdu o zkušební provoz. Vkládání zboží a administrace nefungovala a podpora po e-mailu také ne. Takže j

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2019 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí