Pondělí, 27. 01. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kožené peněženky, klasiku ničím nenahradíteKožené peněženky! Určitě jste zažili ten hebký a voňavý pocit při jejich koupi. Pravou kůži zatím nedokázalo nic nahradit. Koženka synteticky páchne a nevypadá tak pěkně. Látkové peněženky vypadají jako z nouze ctnost. Chcete-li udělat solidní dojem a reprezentovat, rozhodněte se pro kožené peněženky. Na zde popisovaném webu je najdete.

Aaa papír: Zde výhodně nakoupíte kalendáře všech typů i peněženky.
Kožené peněženky doplněk kabelky či aktovky: Kožené peněženky jsou nerozlučným doplňkem vaší kožené kabelky či aktovky. Kožené peněženky nabízíme černé nebo hnědé. Dle toho, jakou barvu mají vaše nejoblíbenější kabelky či aktovky, si pořiďte i kožené peněženky.

Jeden příklad za všechny
Kožené peněženky na drobné mince: Jedete do ciziny a potřebujete peněženku, aby byla vždy po ruce, vešly se do ní nejen bankovky, ale i euro-mince, které vám všude tak hojně vracejí? Vyberte si z nabídky kožené peněženky takovou, která je spíše menší, má prostornou kapsičku na mince a ještě uzavírací přezku, aby z ní drobné euro-mince nevypadly.

I na doklady a bankovní karty: Máte hodně kreditních karet, různých průkazů či členských karet rozstrkaných po kapsách a různých taškách, a když je potřebujete, nemůžete je najít? Pořiďte si jednu pořádnou koženou peněženku na doklady a budete mít vše na jednom místě. Tyto kožené peněženky ochrání vaše doklady i peníze.

Na závěr
Universální dárek, který potěší každého: Nevíte jaký dárek koupit tchýni, nadřízenému či švagrovi? Neznáte jejich velikost ani vkus? Kupte jim koženou peněženku. Tím nic nezkazíte. Kožené peněženky udělají radost každému, jsou univerzálním a osvědčeným dárkem.
(16. 11. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí