Úterý, 07. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Pánské košile Arikos, ty se nežehlíSpolečnost Arikos vyrábí pánské košile od roku 1994. Po 5 letech po zahájení výroby představuje na Českém a Slovenském trhu vlastní značku. Košile této značky se řadí do střední vyšší třídy a jsou to košile jak večerní a společenské, tak i na volný čas.

Pánské košile Arikos: Košile této značky se řadí do střední vyšší třídy. Zde se dočtete více.
Také jste se ráno vzbudili a všechny košile sice byly vyprané, ale také nevyžehlené? Pak dlouhé hledání žehličky, manželka zrovna na služební cestě… Co teď? Už stejně nepřijdete na meeting včas. Ale společnost Arikos má řešení. Košile, které není třeba žehlit.

Společnost Arikos, která tyto košile vyrábí, ví co vytížený muž potřebuje. Dlouholetým vývojem a zkušenostmi s výrobou navrhli košile tak, aby byly nejen pohodlné a příjemné při nošení, ale také co nejméně zatěžovala uživatele jejich údržbou. Vlastní značku nabízí společnost již 10 let, v průběhu kterých se nežehlivé košile střetly s pozitivním ohlasem.

Příklady použití
Princip nežehlivých košil je založený na speciální úpravě materiálu, tak aby stačilo tělesné teplo pro vyrovnání materiálu. Jde o sto procentní bavlnu z čistých přízí, která je velice průdušná a příjemná při nošení. V kombinaci s technologií šití pomoci přeplátovaných švů nelze pochybovat o tom, že jde o uživatelský velice komfortní košile.

Stále nevíte proč si košili Arikos pořídit? Tady je Pár výhod:

• Lehká údržba

• Komfort při nošení

• Pevnost materiálů

• Nežehlivost

• Kvalita

A co to znamená pro vás? Už nebudete muset zatěžovat svoji hezčí polovičku s otravnými činnostmi jako žehlení košil a zbude Vám čas na příjemnější věci. Takže si třeba ráno v klidu vypijete svojí kávu, sundáte košili ze šňůry na prádlo, oblečete ji a můžete vyrazit.

A na webu této značky najdete i řadu dalších informací.

Co byste ještě měli vědět
V dnešní uspěchané době je úžasné ušetřit čas na tak neoblíbené činnosti jako je žehlení. Možná vás představa lehké údržby košil nadchla a ptáte se kde je koupit. Košile Arikos naleznete v nabídce eshopu www.kravaty-košile.eu nebo v kamenné prodejně (Oděvy Flora, Vinohradská 114, Praha 3), která patří k tomuto eshopu, kde si všechny košile můžete zkusit. Zpříjemněte si život i vy, zkuste košili Arikos a už nebude chtít jinou.
(5. 6. 2009 | LumicekL)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
košile
Pěkné košile, které se nemusí žehlit, mají také na www.kosile-kvalitni.cz, tam jsem kupovala posledně, je potřeba hlídat ty velikosti a dobře se přeměřit.
Pánské košile
Já kupuji podobnou značku na internetovém obchodu www.dempsey.cz, jsem spokojený jak s cenou tak s výběrem. Výměna velikosti nebyl problém :))

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí