Úterý, 02. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Auta dneška i budoucnostiHledáte informace o zajímavých konceptech aut, které se odlišují od ostatních svými inovativními technologiemi a neotřelým designem? Zajímají vás fotografie těchto inovativních vozítek? Máme pro vás tip...

Koncepty aut: Informace o nových konceptech, návrzích a designových studiích aut.
Ač jde o poměrně nový web, počet článků o konceptech je celkem vysoký a rozhodně se bude zvětšovat postupem času. Ať už vás zajímá Honda, Renault, Kia, Lamborghini nebo některá z řady dalších značek, najdete si tu to své.

Najdete tu například...
U každého konceptu, kterých je momentálně na webu 30, získáte důležité informace, množství fotek a na závěr video i možnost přidat svůj názor do komentářů ke každému z konceptů. Časové rozpětí konceptů je od roku 2006 až do 2009, takže tu najdete i článek o Hondě Insight která měla svoji světovou premiéru před necelým měsícem.

Stránka je průběžně aktualizovaná, velký nárust nových článků bude v době březnového autosalonu v Ženevě, tak si nezapomeňte přijít přečíst info o nových konceptech.

Na závěr
Náštěvnost stránky je prozatím sice malá, ale už si získala 3. místo ve vyhledávání na Googlu na klíčové slovo "koncepty aut". Do budoucnosti bude podle autorů snaha spolupracovat s webem s podobným zaměřeníma sdílet navzájem články pro co největší užitek uživatelů a čtenářů.
(20. 2. 2009 | deshihk)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí