Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Katy Perry - vše co jste o ní kdy chtěli vědětKaty Perry je v současnosti nejoblíbenější rádiový interpret v České republice. Valí se na nás prostřednictvím vln všech rádií a v intenzitě nepolevuje. Chtěli byste o ní vědět více? V tom případě čtěte dále...

Katy Perry: Web o fenomenální americké zpěvačce, která se prosadila se svým songem I kissed a Girl.
Katy Perry se narodila do rodiny dvou pastorů. Kostelní prostředí ji ovlivnilo natolik, že ve svém adolescentím věku začala zpívat ve stylu gospel. Tento styl jí však dlouho nevydržel a v současné době se vrhla do vln popu a pop-rocku. O jejím úspěchu svědčí například nominace na cenu Grammy 2009 nebo první pozice v rádiové hranosti za píseň Hot 'n' Cold.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu o Katy Perry naleznete její kompletní životopis, diskografii a další zajímavé články. Web je neustále aktualizován, takže vám už nikdy neunikne žádná novinky týkající se Katy. Neopomeňte například rubriku módní policie, kde můžete v komentářích zhodnotit Katyn šatník a zapojit se tak do naší komunity.

Zajímavé jsou také rubriky covery a parodie na Katy Perry. V nich můžete vidět fanoušky Katy jak přezpívávají její písně nebo si vytváří zcela nové texty a videoklipy.

V současnosti jde o největší a nejucelenější web o Katy Perry, který se každým dnem rozrůstá. Do budoucna můžete očekávat také soutěže nebo e-shop s tričky Katy Perry. Sledujte web www.katy-perry.cz a dozvíte se více.

Co byste ještě měli vědět
Pokud se vám web líbí a rádi byste o Katy Perry psali články, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@katy-perry.cz pro další informace.
(19. 2. 2009 | Mautinek)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí