Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Vývoj webu

Nový informační portál SeznamyFirem.czNový portál SeznamyFirem.cz se pokouší získat si své místo mezi stávajícími registračními portály, katalogy a rejstříky firem nejpodivnějších názvů. Nabízí vám ucelený seznam obchodů, služeb, řemeslníků a živnostníků rozdělený do přehledných kategorií. Jednoduché třídění usnadňuje orientaci v pestré škále nabízených subjektů a služeb.

SeznamyFirem.cz: Katalog firem tříděný dle oborů, krajů a okresů podnikání.
Portál SeznamyFirem.cz slouží ke snadnému a přehlednému vyhledávání firem tříděných dle oborů, krajů a okresů podnikání. "Počet uživatelů internetu neustále roste a v této sféře je stále co nabídnout. Reklama na portále SeznamyFirem.cz může být užitečným zdrojem informací a nápadů," říkají provozovatelé portálu.

Příklady použití
Portál SeznamyFirem.cz je rozdělen do těchto hlavních kategorií: Auto Moto, Dům, byt a zahrada, Kamenné obchody, Ubytování, Cestovní kanceláře, E-shopy, Řemeslníci a služby, Zdraví a krása, Dodavatelé, Finance a právo, Restaurace, Hospody, Zdravotnictví. Každá kategorie je dělena na podrobnější podkategorie, kde si snadno najdete dle svého výběru. Registrované subjekty lze vyhledávat i podle zařazení do kategorií dle předmětu činnosti, krajů a okresů nebo lze využít možnosti klasického vyhledávání hledaného výrazu dle abecedy.

Prostřednictvím reklamy na různých internetových stránkách a v regionálních tištěných inzertních novinách chtějí provozovatelé zaručit prezentaci obsahu portálu SeznamyFirem.cz mezi nové uživatele internetu. Věří, že si tak portál získá své příznivce a pomůže jim v lepší orientaci v nabídce publikované na internetových stránkách.

Na závěr
Chcete-li si udělat vlastní názor, prostě stránky SeznamyFirem.cz navštivte. A prověřte jeho heslo: SeznamyFirem – najdu vše s klidem…
(18. 3. 2009 | Ivoooo)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí