Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Vzdělání

Investuje do studia jazykůPřemýšlíte, jak strávit léto? Chcete si užít prázdniny a zároveň udělat něco pro svoje vzdělání? Vyražte na jazykový kurz do zahraničí a získáte tak zážitek na celý život! Společnosti nabízejí kurzy po celém světě, stačí si vybrat jazyk a destinaci. A weby nabízejí řadu podrobností.

Jazykové pobyty: Jazykové pobyty Student Agency.
Jazykové kurzy v zahraničí jsou jistě velmi přínosné pro vaše vzdělání a znalost jazyka. Jazykové pobyty jsou ale také skvělým způsobem jak poznat nové kultury a život v jiných zemích. Vylepšíte si svoje jazykové schopnosti, navážete nové kontakty a hlavně si užijete efektivně strávený čas.

Jeden příklad za všechny
Mezi nejpopulárnější destinace patří bezpochyby Velká Británie. Nejenže tato země nabízí bezpočet míst, kde můžete studovat angličtinu - od tradičních míst jako je Oxford nebo Cambridge až po multikulturní Londýn. Záleží na vašich prioritách.

Pokud vás zajímá život ve velkoměstě, pak je Londýn se svými sedmi miliony obyvatel jistě dobrou volbou. Pokud chcete získat certifikát z kvalitní instituce, pak bude Oxford určitě správná volba. Jestli si ale chcete užít léto na jižním pobřeží, Brighton nebo Portsmouth mají přesně to, co každý student angličtiny potřebuje - dobré jazykové školy a zároveň spoustu možností, jak procvičit čerstvě nabyté znalosti.

Záleží pouze na vás, jaký jazyk a jakou zemi si vyberete.

Co byste ještě měli vědět
Přihláška na kurz je mnohdy bezplatná, stejně tak jako veškerá administrace a poradenství.
(13. 7. 2010 | mtrestikova)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí