Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Vývoj webu

Autoinzerce: Jak jsem zakládal inzertní serverJak začít s provozováním nového webu? Jak se uplatnit v záplavě konkurence? "Tyto a jiné otázky jsem si kladl i já při rozjezdu svého inzertního serveru. Podělím se s vámi o několik cenných rad," říká zakladatel serveru Ojeto.cz.

Ojeto.cz: Motoristická inzerce pro širokou veřejnost.
Koncem minulého roku jsem prodával ojetý vůz a samozřejmě jsem se chopil internetové inzerce. Byl jsem však zklamán, když jsem zjistil že neexistuje kvalitní inzertní server, který by byl pro soukromou klientelu opravdu bezplatný. Nakonec si stejně zaplatíte např. za vložení kontaktů. Pokud tak neučiníte vy, zaplatí zájemce o vaši nabídku. Tehdy mne napadlo že je na internetu skulinka pro nový motoristický server.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Svůj server jsem od začátku stavěl tak, aby byl opravdu bezplatný pro soukromé inzerenty, provoz webu by měla pokrýt obchodní inzerce. Nešetřil jsem ani na aplikacích, takže u mne najdete například bezplatnou videoinzerci, o možnostech kontaktů ani nemluvím. Začátky byly velice těžké, vložení prvních několika nabídek trvalo bezmála měsíc. Stále jsem se o svůj web staral a výsledkem bylo, že mně po několika měsících provozu konečně začali brát vyhledávače vážně.

Co byste ještě měli vědět
Pokud se už pustíte do podobného dobrodružství, dávejte velký důraz na optimalizaci, vkládání webu do katalogů apod., abyste byli na internetu vidět. Existující weby dávají určité procento zisku zpět do své propagace, o to víc musíte pro svou propagaci udělat vy, možností je spousta. O těch vám napíšu více v dalším článku.
(27. 7. 2009 | jarin001)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Cenné rady?
Promiň, ale na cenné rady je tento článek příliš krátký. Stejně jako Dick bych očekával nějaké "zákulisní" informace, které jsou specifické pro takovýhle projekt - například jak získáš návšt
Škoda
Škoda, že nejdeš víc do detailů. Odkud chodí návštěvnost, jak vysokou ji máš, z čeho tam máš příjmy, jak se to celé vyvíjí.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí