Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kvalitní technické izolace pro vásCo se myslí technickou izolací a k čemu je dobrá kvalitní technická izolace se dozvíte z tohoto článku. Technické izolace najdou velmi širokého uplatnění v mnoha oborech a setkáváme se s nimi takřka denně. A samozřejmě se jim věnují i weby - jeden je naším dnešním tipem.

Kvalitní technické izolace: K čemu je dobrá kvalitní technická izolace se dozvíte z tohoto webu.
Technické izolace jsou vhodným řešením především v situacích, kdy se snažíme zabránit tepelným ztrátám a také jsou vhodné i v případech, kdy potřebujeme zabránit hluku nebo pronikání vlhkosti. Těmito izolacemi také jednoduše dosáhneme hygienické a ekologické nezávadnosti v situacích, kdy je to potřeba.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Izolační materiály, izolace, technické izolace, vlhkost, ztráty tepla, HEMAX, izolace vodovodního potrubí, izolace rozvodů, izolační trubice, kaiflex, mirelon, Starlon.

V sortimentu technických izolací společnosti Hemax naleznete velké množství výrobků, které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu provedení a vlastností použitých materiálů. Výrobky na bázi materiálu MIRELON z pěnového polyetylenu vynikají kvalitními tepelně izolačními vlastnostmi a některé výrobky jsou na povrchu opatřeny laminovanou zesílenou fólií nebo tkaninou. Jedná se především o izolační trubice například pro vodovodního potrubí, rozvody studené a teplé vody nebo ústředního topení.

Izolační materiály založené na materiálu KAIFLEX jsou vyráběny z vulkanizovaného kaučuku. Tento materiál brání především pronikání vlhkosti a je ideální technickou izolací pro klimatizace, vzduchotechniku a rozvody chlazení.

Výrobky společnosti Hemax vynikají svou kvalitou a nelze jinak, než je zákazníkům doporučit. Společnost Hemax je ryze českou společností s dvacetiletou tradicí a je mimo jiné držitelem certifikátu EN ISO 9001 a systému environmentálního managementu EN 14001.

Co byste ještě měli vědět
Široká nabídka izolačních materiálu proti ztrátám tepla a pronikání vlhkosti.
(11. 3. 2011 | pr-e-kom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí