Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Zábava a volný čas

Novinky, tipy, software: Dostaňte z iPhone maximumChcete dostat ze svého iPhone maximum? Zajímáte se o novinky týkající se iPhonu, o nový software, o hry pro iPhone – prostě o všechno, co se týká tohoto zajímavého telefonu? Potom nemiňte stránku iPhoneHacks, která nabízí přesně to, co hledáte. I když je psaná anglicky, určitě je vhodná i pro tuzemské uživatele.

iPhone Hacks: Všechno, co chcete vědět o iPhone. Software, novinky a také pár triků.
Pokud čtete každý den novinky o svém iPhonu, pak už zřejmě víte, že Apple nejspíš přijde s novou verzí iPhone v červnu 2009. iPhone Hacks získal další důkazy o pravděpodobnosti tohoto tvrzení – díky vývojářům pro IPhone. A zveřejnil i dohady o tom, že nový iPhone zřejmě bude používat čtyřjádrový procesor. Ale to nejsou jediné novinky, které tu najdete...

Najdete tu například...
Pokud vás zajímá software pro iPhone, pak si asi rádi přečtete informace o aplikaci Clippy, která na iPhone přinesla chybějící funkce kopírování a vlepení. Nebo o programu iBluetooth který vám dovolí snadno přenést soubory z jednoho iPhonu na druhý, případně na další zařízení vybavené podporou technologie Bluetooth. Anebo o SendPhotos a Multi-Photo – díky tomuto kousku můžete odesílat z iPhone více fotografií současně.

Pokud na iPhonu hrajete hry, tak vás možná zaujme článek o hře Killer Pool, což je prý nejrealističtější simulátor kulečníku na iPhonu. A nebo – s ještě vyšší pravděpodobností – napjatě přelouskáte text o ZodTTD, vývojáři, který na iPhone portoval hru Quake. Už ji odeslal Applu ke schválení. Mimochodem: „Také další vývojář pro iPhone, TMSOFT, portoval Quake na iPhone. Nyní hledá možnost, jak hru licencovat od id software a publikovat ji na App Store,“ říkají autoři z iPhone Hacks.

Co byste ještě měli vědět
Tak toto bylo pár příkladů. Ale na webu iPhone Hacks toho samozřejmě najdete ještě daleko více. Třeba o odemčení iPhonu (znáte nástroj QuickPwn?), o pár haccích (hej, VOiPover3G hack vám dovolí telefonovat s iPhone s VOiP v sítích 3G/EDGE/GPRS) a o dalších zajímavostech. Takže jestli se o iPhone opravdu zajímáte, nenechte si tyhle stránky ujít.
(16. 2. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí