Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Nová inzerce zdarma - Inzerce-aukce.czNový inzertní server Inzerce-Aukce.cz, který zdarma zprostředkovává nákup a prodej předmětů a zboží a služby v mnoha kategoriích, je určen pro všechny prodávající a kupující, jež potřebují bezpečně, rychle a spolehlivě nakoupit nebo prodat, případně hledají informace v oblasti služeb, pracovních příležitostí nebo hledají možnost seznámení.

Inzerce-aukce.cz: Online bazar. Soukromá inzerce zdarma, včetně fotografií.
Inzertní server inzerce-aukce.cz představuje moderní, jednoduché a uživatelsky přehledné služby, které umožní uživateli podat inzerát během několika okamžiků. Intuitivní registrace vám umožní přehledně sledovat všechny své podané inzeráty a efektivně vyhledávat v celkem 18 přehledně řazených kategoriích (Auto, Elektro, Reality, Dům, Hudba, Hobby, Sport, Dětský bazar, Zvířata, Seznamka, Služby, Ostatní , Nábytek, Práce, Zdraví, Oblečení, Stroje, Suroviny ).

Příklady použití
Inzerce je určena pro všechny osoby, a také pro podnikatelské subjekty. Podnikatelé a firmy mohou využít tento server nejenom k podání inzerátu na zboží a služby své firmy, ale také mohou na tomto serveru využít reklamní plochy pro prezentaci svého podnikání nebo firmy.

Uvedené kategorie nabízejí celou řadu tematicky rozčleněných podkategorií k podání inzerce zdarma. Díky tomuto potenciálu a neustále se rozšiřujícím možnostem a oblibě inzertního serveru, se denně na stránkách inzerce-aukce objevují tisíce dalších inzerátů.

Ke vložení inzerátu, po jednoduché registraci, stačí pouze několik málo kroků. Celý proces se sestává z výběru nabídka/poptávka a vyplnění informací, které jsou obsahem vašeho inzerátu (nadpis, text inzerátu, cena, apod.). Společně s inzerátem můžete vkládat fotografie a obrázky nebo videa, protože server využívá moderních komunikačních prostředků, kterými můžete svůj inzerát doplnit. Vše probíhá v příjemném uživatelském prostředí, po zadání inzerátu následuje již pouze autorizace ze strany administrátora. Důraz na kvalitu poskytovaných služeb potvrzuje i skutečnost, že každý inzerát je individuálně schvalován administrátorem.

Se zadanými inzeráty mohou uživatelé dále pracovat. Mohou zviditelnit svůj inzerát, tzv. TOPovat jej, inzerát může být barevně odlišen a zvýrazněn nebo v něm mohou být uvedeny odkazy webové stránky, apod. Tyto služby jsou zpoplatněny výhodnými cenovými podmínkami. Díky tomuto váš inzerát uvidí více návštěvníků serveru a umožní vám to, ještě efektivnější prodej nebo nákup vašeho zboží nebo služeb.

Co byste ještě měli vědět
Uživatelé mohou na inzertním serveru inzerce-aukce.cz v mnoha kategoriích nakoupit nebo prodat, nabídnout nebo poptávat nejrůznější zboží a služby. Využijte některé z našich inzertních kategorií k podání inzerátu a osobně se přesvědčte o nabídce a kvalitách našich služeb poskytovaných návštěvníkům a inzerentům zdarma.
(2. 10. 2009 | Inzerce-aukce.cz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí