Čtvrtek, 16. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Inzerce zdarma: Vaše inzeráty on-lineDnes vám představíme web, jehož obsah lze shrnout takto: Bezplatná inzerce pro všechny, kteří potřebují cokoliv prodat nebo koupit. Inzeráty jsou tematicky tříděny v průhledných kategoriích jako jsou reality, autobazar, zvířata, služby, práce a jiné. A pojďme k detailům...

Inzerce bazar: Internetová inzerce zdarma, inzeráty jsou tematicky tříděny v kategoriích.
Bezplatná inzerce je dlouhodobě součástí obchodování přes internet. Na Českém internetu provozují svou činnost různé bezplatné inzertní stránky. K vyhledávaným podle provozovatelů patří i InzerceBazar.cz, které přinášejí průhledné jednoduché inzerování. Pro všechny, kteří potřebují cokoliv prodat nebo koupit případně chtějí nabídnout službu, najít si práci, je tu bezplatná inzerce pro každého.

Najdete tu například...
Inzeráty jsou tematicky tříděny do kategorií auto-moto, reality, počítače , mobil, služby a jiné, zároveň jsou inzeráty tříděny i regionální podle krajů. K inzerátu je možnost přidávat fotky - ke každému inzerátu je možné přidávat až tři fotografie.

Uživatel při podávání inzerátu má možnost si zvolit dobu platnosti inzerátu. Inzertní stránky umožňují návštěvníkům přehledně vyhledávání inzerátů a to jak podle kategorií tak regionální podle krajů a měst, čímž jsou návštěvníci ušetřeni zdlouhavého procházení inzerátů.

Co byste ještě měli vědět
Pro všechny uživatele, kteří chtějí cokoliv prodat nebo hledají konkrétní produkt mají možnost využívat bezplatné služby inzertního portálu, kde zveřejněné inzeráty svou nabídkou mohou podle provozovatele oslovit tisíce návštěvníků inzertních stránek InzerceBazar.cz
(16. 1. 2012 | topweby)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí