Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Goodman: Investice do nemovitostí i českySkupina Goodman zaměřená na investice do nemovitostí oznámila spuštění svých nových internetových stránek www.goodman.com. Tyto stránky mají zcela novou grafickou podobu, širší rozsah funkcí a nově obsahují i aktualizované vyhledávání nemovitostí.

Goodman: Goodman - integrovaný nemovitostní fond.
Nový web společnosti tvoří globální stránka firmy a 13 samostatných podstránek pro jednotlivé země, celkem ve 12 jazycích. Stránky tak nově plně odpovídají skutečnosti, že skupina Goodman je globální realitní skupinou. Nový web současně zajišťuje lepší propagaci obchodní činnosti firmy na lokální úrovni v jednotlivých zemích, kde společnost působí.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Danny Peeters, generální ředitel společnosti Goodman Continental Europe, uvedl: „Nové internetové stránky dokumentují rozsah naší působnosti po celém světě a lépe odrážejí skutečnost, že jsme firmou s celosvětovým dosahem, přičemž místní činnosti realizují pracovníci z daného regionu. V Evropě to znamená, že našim zákazníkům poskytují služby ti nejlepší místní profesionálové v deseti zemích na tomto kontinentu. Náš celosvětový dosah a rozsáhlé znalosti místních poměrů jsou hlavními konkurenčními výhodami; odlišují nás od konkurentů a jsou základním kamenem našeho silného růstu co se týče našich připravovaných stavebních projektů i majetku v naší správě.“

A dále o stránkách hovoří: „Nové internetové stránky jsou ojedinělé nejen svou špičkovou kvalitou, ale také žádný jiný konkurent neposkytuje samostatné verze stránek pro jednotlivé země v místních jazycích ani takový rozsah online funkcí, jaký nyní nabízíme. To nám umožňuje komunikovat a propagovat naši nabídku služeb rychleji a efektivněji a současně prezentovat náš celosvětový dosah.“

Skupina Goodman spravuje logistické a komerční objekty v deseti zemích v kontinentální Evropě. Nyní bude mít každá země k dispozici své vlastní internetové stránky. Web každé země je dvojjazyčný, uživatelé mají k dispozici obsah v jazyce dotyčné země a v angličtině.

Nové internetové stránky obsahují celou řadu nových uživatelských prvků. Zákazníci skupiny Goodman mohou snadno vyhledávat nemovitosti k pronájmu nebo pozemky, které jsou k dispozici pro stavební projekty.

Návštěvníci internetových stránek si mohou také přečíst nejnovější zprávy od skupiny Goodman v mediálním centru nebo mají možnost přihlásit se k odběru věstníků a firemních sdělení skupiny Goodman a dostávat tak od skupiny Goodman globální i lokální zprávy.

Investorům nemovitostních fondů skupiny Goodman je nyní poskytována bezpečná možnost přihlášení, čímž získávají snadný přístup ke všem příslušným dokumentům a informacím týkajícím se fondů.

Zsombor Török, vedoucí manažer pro Maďarsko, Českou republiku a Slovensko, uvedl: „Nadstandardní zákaznické služby jsou základem úspěchu skupiny Goodman a jsme přesvědčeni, že naše nové internetové stránky budou našim zákazníkům poskytovat aktuální informace o našich nemovitostech ve snadno přístupné podobě.“

Co byste ještě měli vědět
Firma zve své zákazníky, investory, makléře a zástupce sdělovacích prostředků, aby se přihlásili k odběru pravidelných zpráv a aby tak byli informováni o nejaktuálnějších novinkách od skupiny Goodman.


(23. 3. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí