Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Orient může být i u vás domaKdo by nechtěl zažít pohodu a romantiku orientálních zemí i ve svém bytě? Příjemné posezení s vůní pravého indického čaje a k tomu pokuřování krásné vodní dýmky s vašimi blízkými přáteli. Zní to báječně? Tak to pojďme vyzkoušet! Máte tuto jedinečnou možnost a to díky nově spuštěné internetové čajovně, která vám toto vše může nabídnout!

Internetová čajovna: Internetová čajovna icajovna.cz vám nabízí široký sortiment orientálního zboží.
Začátkem srpna byla spuštěna pro všechny milovníky dobrého čaje a příjemných chvil s vodní dýmkou nová internetová čajovna icajovna.cz. Jak už název napovídá, jedná se o internetový obchod, jež vám může nabídnout speciality orientu, které vám dopraví až do vašeho domova.

Najdete tu například...
Nabídka internetové čajovny je opravdu široká a neustále se rozrůstá o další produkty, tak aby byla schopna uspokojit co největší okruh zákazníků a nabídnout to nejlepší zboží za skvělé ceny. Nabídku tvoří především rozličné druhy čajů, různých příchutí a vůní. Vybírat tak můžete z široké škály černých i zelených čajů a dalších speciálních příchutí a druhů. V černých čajích především dominují Indické, Čínské a Nepálské čaje, jež doplňuje pravý Earl Grey. Ze zelených čajů stojí určitě za zmínku Čínské, Japonské a Vietnamské čaje. Budete-li mít zájem o speciální čaje, jistě budete potěšeni nabídkou bílého a polozeleného čaje či dnes velmi oblíbeného čaje Rooibos, jež pochází z afrického kontinentu a je vyhledáván především kuli jeho povzbuzujícím účinkům.

Jak již bylo zmíněno, internetová čajovna icajovna.cz uspokojí nejen milovníky dobrého čaje, ale i příznivce dobrého pokouření vodní dýmky a hustého dýmu. V široké škále vodních dýmek různých velikostí můžete vybírat z nabídky dvou předních výrobců vodních dýmek a to značky Aladin a TopMark. Ať už máte zálibu v malých, středních nebo velkých vodních dýmkách, z nabídky icajovna.cz si vybere každý. Samozřejmostí součástí nabídky je i příslušenství k vodním dýmkám, jako jsou různé tarbuše, korunky a další speciality.

Samotná vodní dýmka by vám však byla k ničemu, kdyby jste ji neměli čím naplnit. Právě k tomuto účelu v nabídce nechybí ani široká nabídka kvalitních tabáků do vodní dýmky. Vybírat můžete z široké škály příchutí i značek, na své si tak přijde každý. V současné době nabídku tvoří značky předních výrobců kvalitních tabáků, jimiž jsou Al Fakher, Al Waha, El Nakhla, Mizo a Soex. Nabídka se neustále rozšiřuje, tak navštivte stránky icajovna.cz a sami si vyberte pro vás tu nejlepší příchuť!

Co byste ještě měli vědět
Jako třešničku na dortu, pokud vás doposud tato lákavá nabídka nepřesvědčila, tu máme skvělou akci a nabídku pro všechny návštěvníky internetové čajovny icajovna.cz. Každý návštěvník, jež se zaregistruje a objedná si nějaké zboží, získává okamžitě slevu 3% na celý sortiment a to i včetně prvního nákupu! To, že při větším odběru zboží je poštovné zdarma, snad již ani není třeba zmiňovat.Na nic již nečekejte a navštivte nově spuštěné stránky internetové čajovny icajovna.cz a začněte si užívat krás orientu i u vás doma!
(1. 9. 2009 | icajovna)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí