Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Instalatérské práce pěkně po ruceUž máte po krk kapající serenády, kterou vydává váš neposlušný kohoutek? Podřimuje vám ve skříni už několik měsíců nová vodovodní baterie, ale není čas ji namontovat? Nebo chcete provést rozsáhlejší rekonstrukci rozvodů, ale netroufáte si na to? Nechte to na ostatních. Tyto i jiné instalatérské práce za vás rádi vyřeší náš dnešní webový tip.

Centrum řemesel: Havarijní služba, řemeslníci NONSTOP. Čištění kanalizace, rekonstrukce bytu...
Znáte to, člověk si přinese domů baterii, namontuje ji, pustí hlavní uzávěr a voda začne protékat ze všech stran. Nebo osadí toaletní mísu, a i když je přesvědčen, že vše provedl podle návodu, přesto po každém spláchnutí mísa netěsní. Nemusí se to stát zrovna vám, ale proč pokoušet štěstí.

S pomocí profíků se nebudete se žádnou instalatérskou práci zabývat dvakrát. Zavolejte do jedné z mnoha poboček firmy, která se prezentuje dnešním webem, po Praze a objednejte odborného instalatéra s mnohaletou praxí. Získáte tak servisního partnera pro všechny instalatérské práce v domě, bytě či na zahradě pro celý život. Zazvoní u vás během pár minut.

Najdete tu například...
Pomohou vždy a se vším: Nemusíte se ostýchat kvůli sebemenší potíži. Ať už je to složitá výměna toaletních, koupelnových nebo kuchyňských instalací či zařízení, nebo pouhé problémové těsnění baterie či spojka u hadice, veškeré instalatérské práce napraví bez mrknutí oka. Pro stálé zákazníky mají řadu zajímavých výhod, od věrnostních slev přes paušální platbu na fakturu až po například službu nonstop, kdy k vám instalatéři přijedou třeba i na Silvestra.

Nabízí komplexní služby:

• detekce problému, poradenství,

• instalace, opravy i výměny všech spotřebičů,

• instalace nových ventilů, sifonů, kohoutů a baterií,

• opravy odpadního potrubí,

• instalace složitých stoupacích vedení, přípojek a rozvodů ve všech materiálech, ale i

• kompletní opravy rozvodné sítě v domě a další a další...

Pár poznámek na závěr
Instalatérské práce 24 hodin denně: Další podrobnosti najdete na webu v sekci instalatérské práce. Zaznamenejte si telefonní číslo 724 834 763 do seznamu ve svém mobilu, ať je máte vždy po ruce.
(15. 12. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí