Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hyperreality.cz mezi elitouNa podzim předminulého roku byl spuštěn specializovaný server Hyperreality.cz, který se zaměřuje na nabídky realitních kanceláří a realitních makléřů z celé republiky. Po více než roce provozu je možné konstatovat, že Hyperreality.cz se zařadily mezi špičku nejvíce navštěvovaných realitních serverů.

Hyperreality.cz: Specializovaný server, který se zaměřuje na nabídky realitních kanceláří a realitních makléřů z celé republiky.
Jedním z faktorů, který ovlivnil oblíbenost serveru Hyperreality.cz, je zřejmě vstřícná inzertní politika provozovatelů vůči realitním kancelářím včetně možnosti exportu jimi nabízených nemovitostí na hlavní server www.hyperinzerce.cz.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Přes 750 realitních kanceláří nabízí v současné době na stránkách www.hyperreality.cz své nemovitosti a zájemci o bydlení zde naleznou širokou škálu desítek tisíc bytů, domů, chalup, chat, kanceláří, garáží, pozemků, či nebytových prostorů.

K dispozici je podrobné vyhledávání nemovitostí podle polohy, velikosti, typu, ale i fulltextové hledání. Například byty tu najdete jak k prodeji, tak i k pronájmu, u řady z nich jsou fotografie.

Co byste ještě měli vědět
„Nebojím se říci, že obliba našeho serveru vzrostla raketovým způsobem a již nyní se s návštěvností dostáváme před zaběhnuté realitní servery s dlouholetou tradicí,“ konstatoval Petr Beneš, spoluzakladatel a ředitel Hyperinzerce.cz, která Hyperreality.cz provozuje.
(19. 3. 2009 | liborini)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí